Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy barátom akusztikus gitárjá...

Egy barátom akusztikus gitárjára szeretnék hevedert venni és kíváncsi vagyok a véleményetekre (ill segítséget kérek)?

Figyelt kérdés
Milyen hevedert ajánlotok? Bőr v textil? Milyen árban vannak? akármilyen heveder jó a gitárra vagy erre is oda kell figyelni? valami jó bolt ahonnan esetleg rendelhetek? (valami mintásra gondoltam ami illene az akusztikus gitárhoz)bármi segítséget elfogadok!

2019. jan. 24. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokak ajánlják a bőrt hosszú távra, de egy szivacsozott textil is kibírja viszonylag sokáig. Szerintem sokszor a csatlakozása a meghatározóbb, nekem mindig ott ment szét, nem maga a pánt. Most legutóbb egy kb 1500 forintos, névtelen fekete textilpántot vettem, igaz nem gitárhoz, hanem egy végtelenül könnyű, másik hangszerhez. És jelentem, ez is bírja, csak itt is a végekkel kell vigyázni. A hol-ra pedig a gitárcentrum-nak van pl Budapesten boltjuk is, segítőkészek. Webshopoknál érdemes körülnézni, mert ha találsz egy szimpatikus pántot, akkor konkrétan megéri arra rákeresni. Ilyen webshopok hirtelen fejből: gitárcentrum, muziker, hangszerbarlang, hangszerpláza, stb...
2019. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!