Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak sztem nevetséges Marshmel...

Csak sztem nevetséges Marshmello azzal a maszkjával?

Figyelt kérdés
Nem a zenéjét kritizáltam, csak a maszkját. Olyan mintha egy kukát húzott volna a fejére :D

2019. febr. 8. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is gagyi. De amúgy a Deadma5 ugyanez. Vicc mikor valaki meg akar gazdagodni meg sztár akar lenni de az arcát se vállalja fel.
2019. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah meg látszik hogy a zene célcsoportja a 10-14 évesek :D
2019. febr. 8. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Buckethead is nevetségesen néz ki a KFC vödörrel a fején, még is a világ egyik legtehetségesebb gitárosa.
2019. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem nevetséges. Kell valami, amiről megjegyzik az emberek.

#1 Az arc felvállalásának semmi köze a meggazdagodáshoz. Ha jó zenét írsz, meggazdagodsz. Pont deadmau5 ne vállalná az arcát? Van róla egy videó/livestream "egérfej" nélkül.

2019. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem egy videó, hanem egy csomó videó.
2019. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ahogy marshmello-ról is van
2019. febr. 11. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gagyi, de ez az én véleményem. Elég sokan sejtik, hogy ki is lehet ő valójában. Lehet a maszk a fején azért van, mert amellett, hogy szeret dj lenni, szeretne magánéletet. Mármint Marshmello a világ egyik legismertebb dj-e. Lehet nem akarja azt, hogy ne mehessen el a barátaival sehova mert követik őt a rajongók/paparazzik, ezért inkább nem mondja el ki is valójában és még azt is csinálhatja amit szeret.
2019. júl. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, már kiderült, ki Marshmello.

[link]

2019. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kiderüld, már nagyon rég. De nem ő döntott úgy, hogy megmutatja, hogy ki is ő..
2019. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elmondanám ,hogy ezek a maszkok általában kíváncsiságot keltenek az emberekben ,hogy vajon ki is lehet a maszk alatt.
2019. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!