Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miert nincs hagyomanya nalunk...

Miert nincs hagyomanya nalunk az orosz zenenek? Az ismerettsegi koromben senki sem hallgatja oket es a radioban sem hiszem hogy lejatszanak ha Maxim Fadeevtol vagy Grigory Lepstol vagy netalan Lobodatol kernek egy szamot.

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a lengyel, a litván, a mongol, a ghánai, és a perui zenének sincs...

Nekem az egyik kedvenc zenekarom amúgy pont orosz: a Kino.

2019. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben hallgatnak orosz zenét
2019. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na legalább nem vagyok egyedül. Bár amit az első ír kicsit eltér azoktól akiket én szeretek mert ahogy észreveszem eléggé egy bizonyos társaság felé hajlok..bár ennek lehet az az oka hogy őket fedeztem fel elsőnek amikor véletlen orosz számba botlottam a youtubeon.
2019. febr. 15. 11:22
 4/6 Mojjo ***** válasza:
Én épp a minap hallgattam Rachmaninov-ot. Rimszkij-Korszakov, meg Csajkovszkij is ott van a kedvencek között. Igaz, egyik sem egy Maxim Fadeev, vagy Loboda (aki még csak nem is orosz), de azért talán érnek :)
2019. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo Emin sem orosz meg Ani Lorak sem de azert jok ;) bar Eminnel nekem kicsit ellenszenves hogy mekkora hatszele van az apja miatt. Na de attol meg jo zenesz.
2019. febr. 15. 22:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Bar en kedvelem meg Stas Mihajlovot is foleg mert olyan erdekes hangja van :D
2019. febr. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!