Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nyílt Orosz propaganda...

A nyílt Orosz propaganda oldal ellen miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az oldal ontja magából az Orosz érdekeket és propagandát. Tegnap még az Izland-Magyarország EB meccs közben a vitatható Orosz bíró ítéletét is megvédték! Még egy bíróért is kiálltak! Mert hogy Orosz, és szerintük nem is hibázhat.


Miért engedik Magyarországon az ilyen más ország érdekét nyíltan védő oldalt?


(Hozzáteszem írtam az oldalukra, letiltottak válasz nélkül. Ha nem véded az oroszokat tiltás jár és jó sokunkat tiltották ki.)



2016. jún. 19. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Én személy szerint nagyon remélem, hogy ha egyszer normálissá válik az EU, akkor úgy elkalapálja ezeknek az elmeőrülteknek a buksiját, hogy csak úgy fog nekik recsegni.

Ugyanis az imádott Oroszországukban valami ilyesmi jár azoknak, akik Putyint szidják és a nyugati világot tüntetik fel jó színben...

2016. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1: Egyetértek.

Viszont nem is értem aki így kiáll Oroszországért mint ami az oldal célja, miért nem ott él. Miért nem megy oda ha annyira jó és minden. Nem kell itt élni a szerintük "liberális fertőbe", ha szerintük az.

2016. jún. 19. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
A propagandával nincs baj, csak a hazugságokkal.
2016. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Sose fogom tudni felfogni hogyan állhat ki valaki Oroszország mellett. Egy olyan ország mellett, akikből már kaptunk egyszer-kétszer és sose jártunk jól..
2016. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Vagy úgy! Szóval az ilyen nagy demokraták szerint egy ilyen oldal már nem fér bele a szólásszabadságba. Elég nagy idióta, aki a meccsen történteket politikai szarkeverésre, oroszok elleni uszításra használja, legalább annyira, mint akik a magyar focit Orbán Viktorral azonosítják és ezért az ellenfélnek szurkolnak. Gyanítom, hogy ugyanarról a táborról van szó most is.
2016. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem fér bele egy olyan oldal, mely más országnak az érdekeit propagálja itthon.
2016. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

FEl lehet jelenteni a nem tetsző oldalakat, és hozzáértők eldöntik, hogy tényleg kell-e törölni.

De mivel az oldal még mindig működik, ezek szerint nincs vele gond.

2016. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem fér bele egy olyan oldal, mely más országnak az érdekeit propagálja itthon."


De gondolom az Amerikai népszava nevű trágyalé és társai beleférnek, ugye?

2016. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az orosz bírót megvédték... ha jól tudom, egy bíró ítéletének a jogossága nem a nemzetiségén múlik, és attól még, hogy valami a magyaroknak nem kedvez, lehet igazságos is.
2016. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Miért kellene az orosz szimpatizáns oldal ellen bármit is tenni? Vannak akik kedvelik az oroszokat. Én magyar vagyok de felmenőim között van orosz vér is, bizonyos szempontból orosz is vagyok.

A bíróért egy ember állt ki, mára kiigazítást végeztek.

Ők is magyarok akik kedvelik az oroszokat és politikailag egyet értenek velük. Ez most fáj valakinek?

2016. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!