Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Dobolás, ügyetlenebbik kézzel?

Hogyan tudnám fejleszteni az ügyetlenebbik kezem mozgását?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, dob, dobolás, kéz, dominancia, ügyesség, mozgás

febr. 19. 14:15  Privát üzenet  

A válaszok
Sok gyakorlással

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 19. 14:23 Privát üzenet
Meg nem kevés hokizással

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 19. 14:30 Privát üzenet
Ezt nem értem. Én gitározok, bal kézzel pengetek jobb kézzel fogom az akkordokat. Ezt felváltva nem tudnám megtenni. De próbáltam már dobolni is és ott ez nem volt zavaró tényező.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 22. 13:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tanár nélkül meg lehet, vagy érdemes internetről netán önerőből elkezdeni dobolni?
A doboláshoz szükség van jó finommotoros képességekre?
Dobosok! Nektek szokott fájni dobolás után a fületek?
Hogy hivják azt a dobolást, ami a Dire Straits Sultans of Swing c. számában megy a versszakok alatt?
Hogy is kezdjek neki a dobolásna? ( bovebben lent)
Szerintetek 17 éves fejjel van még esélyem arra, hogy legalább alap szinten megtanuljak dobolni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!