Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen olcsó elektromos gitár...

Milyen olcsó elektromos gitár szettet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni elektromos gitáron játszani, ezért majd szeretnék venni egyet, de teljes szettben,ami mellé adnak még mindenféle dolgokat amik kellenek a gitár működéséhez. Ezek az előállított csomagok általában mennyire megbízhatók? Mert nem szeretném magamnak összeválogatni a kellékeket is,mert nem nagyon értek még hozzá, így nem is nagyon tudom,hogy mit kéne. (Ha ez lényeges, rock zenét szeretnék játszani).

50.000nél többet nem nagyon szeretnék rá költeni, mert teljesen kezdő vagyok.

Mondjuk tudok akusztikus gitározni, szóval szerintetek menne minden rendesen, vagy ajánlatos lenne ezzel is felkeresnem majd egy tanárt, ha komolyan gondolnám? Így a gitározás alapjait tudom, játszani meg elvileg picit könnyebb is elektromos gitáron, meg lètezik az internet, szóval gondolom nem lenne lehetetlen egész jól megtanulnom magamtól játszani.



2019. febr. 26. 15:37
1 2
 11/14 Mojjo ***** válasza:

@9: Aki most akar elkezdeni gitározni, hogy nézzen meg bármit is üveghanggal? :D

Meg minek? Ha nem stimmel, jó eséllyel simán a babák helyes beállításával megoldható a dolog.

2019. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

re. 11.


Nem kötözködni akarok, csak megjegyzem. Én csak segíteni akartam. Azt írja a kérdező, hogy akusztikuson már játszik, ebből adódóan feltételeztem az üveghangot.

De ha az nézzük amit Te írtál: Aki most kezd gitározni, az szted a babákkal játszadozva be tudja lőni? Vagy vigye beállításra rögtön. Sztem egy eladó gitárnál alap, hogy beállított, tiszta legyen. Aki nem így árulja, az már elmond valamit.


Kérlek ne kezdjünk vitába... :) Csak jót akartam!

2019. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mojjo ***** válasza:
100%
@12: Jogos, igazad van :)
2019. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Okés!


A Te mondandódban is volt igazság: 1:1. Köszönöm, hogy korrekt voltál!

Szép napot! :)

2019. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!