Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga korunk legnagyobb...

Lady Gaga korunk legnagyobb előadóművésze. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Szerintem ő az egyetlen pop énekesnő a mai felhozatalból, akire 50 év múlva is emlékezni fognak az emberek.

2019. febr. 28. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Egy dalt sem tudnék megnevezni tőle. Szerintem 10 évvel az után, hogy visszavonul, már alig páran fogják ismerni. Rihannatól legalább tudok egy számot, mert egy magyar vicc is született belőle ("mit csinál Rihanna az esőben? -> elázik..." hö-hö). Meg a sata-pendrive... bár arról meg nem tudtam, hogy Rihanna szám.

Ugyan... Nem tudom mit értesz pop alatt és mit értesz korunk alatt... Mert ha a korunkba belefér még Madonna, akkor azt mondom, hogy rá fognak még talán emlékezni 50 év múlva páran. Meg Jacksonra. Például. Ha meg a pop-ba a rap is belefér, akkor talán még Eminem... De nagyon csak talán. 100 év múlva már sehol nem lesznek.

2019. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
64%
Lóf#szt.
2019. febr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Tennék egy kijavítast.

*Az EGYIK legnagyobb

2019. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Én bírom. Nem a stílust, hanem ahogy előadja. Nem vagyok képben a mai poppal sem, de őt végig tudom hallgatni, tetszenek a klipjei is.
2019. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen.

Az új albumán SOPHIE-val dolgozik, nagyot fog ütni.


Szerintem amúgy mindenkire fognak emlékezni, mert a mai generációt eléggé áthatja az összes nagyobb pop előadó. Az más kérdés, hogy kit fognak úgy isteníteni, mint mondjuk Bowie-t. Ha ebből a szempontból nézzük, akkor tényleg Gaga az egyetlen, esetleg még Beyonce (bár ő nem eléggé innovatív).

2019. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 veterán vas ***** válasza:
78%
Igaz, hogy az öltözködése feltűnő, és van néhány szokatlan, meghökkentő videója is, de ettől még nem Ő korunk legnagyobb előadóművésze.
2019. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Összekevered valakivel akinek a neve John Mayer.
2019. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

# 7

Ez jó vicc.

:D

2019. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#8 Nem vicceltem... Miért gondolod, hogy viccelek.
2019. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert John Mayer egy átlagos zenész, semmi kimagaslót nem csinált még.
2019. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!