Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem ismeri valaki a szám...

Nem ismeri valaki a szám címét? SOS Barátnőm most ettől nem tud tanulni, mert ezt keresi. XDD

Figyelt kérdés

Tü tűrű tütü tűrű

Erre emlékszem belőle. Ilyen gépzene szerűség, szöveg szerintem egyáltalán nincs is benne. És nem éppen mostani szám.



2019. márc. 3. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális. Komolyan.
2019. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2 órája ezen a kérdésen röhögök.
2019. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen vidámak vagytok, de segítenétek is?
2019. márc. 3. 23:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha továbbdúdolom az segít?
2019. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, és emiatt viccelődnek a hozzászólók is, hogy nem tudunk semmilyen konkrétumot, amin el lehetne indulni. Ilyen ritmus és ütem hangutánzó szavakkal nagyon sok dalt le lehet írni.
2019. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tiesto.
2019. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tovább is ugyan így van. És ez ilyen élesebb géphangon. XD De ha nincs szövege emlékeim szerint, akkor nem tudom normálisaban leírni. 2009-2013 körül volt "menő".
2019. márc. 4. 07:02
 8/16 A kérdező kommentje:

Hopp, véletlenül elütöttem. Javítom: normálisabban

Mielőtt megjelennek a helyesírási szakértők.

2019. márc. 4. 07:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lenne jó ha még a gépzene szeretők is tudnának kottát írni... :D
2019. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 veterán vas ***** válasza:
100%

Jaj, ezt ismerem!

A tü türü tütü türü, engem határozottan emlékeztet a pam parampam pam dallamára, bár meg kell, hogy mondjam, a nánanáné nanna nónóne ritmusa is hasonló. Az előbbi szám korábbi, a másik viszont egy évvel későbbi, vagyis ezekből az évjáratot is könnyen beazonosíthatod. Miután egyiknek sincs szövege, hál' Istennek nem kell a fordítással sem bajlódnod. Így, most már biztos, hogy könnyebb lesz megtalálni.

Ha még mindig nem tudod, akkor segítségképpen leírom a számhoz tartozó tánclépéseket:

jobbra-jobbra-hátra-fordulsz, balra-balra-előre, és fordulsz.

Szerintem így már teljesen egyértelmű.

Remélem sokat segítettem, most már tanulhat a Barátnőd. :D

2019. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!