Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Pixa és...

Mi a véleményetek Pixa és ByeAlex közös daláról (apátok)?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó lett és már ma vagy százszor meghalgattam. Ti hogy vagytok vele?

2019. márc. 18. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
20 másodpercig bírtam hallgatni, az ilyen fajta zenetől mindig ingerült leszek, nem bírok ilyeneket hallgatni. Nem ad nekem semmit, nem nekem lett ez a műfaj kitalálva. Én jobban szeretem, ha zenében van valami izgalmasabb vagy váratlan dolog, hogy mondom magamba "hú, ez egész jó ötlet volt!".
2019. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövöd...
2019. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát az egy dolog hogy távolabb nem is àllhatna tőlem a stílus, de ilyen szöveget kisgyerekek is írnak szórakozásból a nagyszünetben. Még ez sem lenne baj, mert van mikor ez mind nem számít, ha van egy jó ötlet amire fel van húzva az egész, de ez most megint arról szól, hogy jaj a gazdag hülyegyerekek akik nem dógoztak meg semmiért... nem valami érdekes, de legfőképpen nem egyedi, inkább csak unalmas. Wellhello nem ugyanezt nyomta le az emberek torkán 5 éve? Abban legalább érződött az erőlködés, hogy valami poént is belevigyenek, de őszintén szólva az is gáz volt, persze a rádiók tolták ahogy kell.
2019. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Baromi igénytelen.
2019. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen már látom miről beszéltek mert hát olvastam ByeAlexről is cikkeket és közelebb nem vitt hozzá az biztos.

Inkább már én is azt mondom, hogy gagyi zene mert ja.

De nekem az alap az meg mindig jó🤔

2019. márc. 23. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Az alapja talán jó, kinek mi, de a szövege egyszerűen olyan oltári gagyi, mintha egy unatkozó, fantáziátlan hétéves dobta volna össze a vécén ülve. Hogy tud valaki felnőtt, elvileg diplomás emberként ilyen béna, szenny szöveget írni? Döbbenet. Elsüllyednék szégyenemben, ha ilyet adnék ki a kezemből és még klippet is készítenék hozzá, hogy hadd hallgassa a nép ezt a retket. Erre nincs jobb szó, mint az IGÉNYTELEN.


Mondjuk veled is lehet valami baj, kérdező, ha 100-szor (!) meg kell hallgatnod egy zenét, meg mások véleményét elolvasnod róla, hogy leessen az, aminek normál esetben már fél perc hallgatás után egyértelműnek kéne lenni: ez nem jó. Nagyon nem.

2019. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Itt mindenki olyan kultúrember, hogy ilyen "szarokat" nem hallgatnak.


Ugyanakkor ha elolvasod a szöveget szerintem nem annyira gagyi. Sugar daddyket meg az erre bukó csajokat figurázza ki.

2019. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szar, de nem tartom magam "kultúr ember"-nek. Ha valakinek tetszik és erre van igénye Az hallgassa, nem zavar, csak nekem ne legyen muszáj. :D Véleményt kért a kérdező és mi leírtuk, nem kell rögtön ítélkezni.
2019. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ByeAlexnél még egy utcazenész is ezerszer jobb. Meg a legtöbb, a mai magyar médiából folyó sztárnál.
2019. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ügyesek gyerek az, lehet ha miután jól felszedte magát el kezd normális zenét is csinálni, majd kiderül.
2019. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!