Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szoktatok hangulatotokhoz...

Ti szoktatok hangulatotokhoz illő zenét megosztani facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, nincs kivel beszélgetni, és most valamiért jól esne megosztani pár számot...

Tudom hogy fura, de van ennek bármi értelme? Ez végül is egy kis üzenet a "világnak"

Mi a véleményetek erről?


2019. márc. 28. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Én nem, de szerintem nincs ezzel semmi baj. Megoszthatod velem is, hátha nem ismerem még. :)
2019. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondom a valóságot:


lesz pár ember aki...

- oda írja, hogy jajj remélem nincs baj

- de a legtöbben tesznek pár lájkot, pár szivecskét, pár szomorú fejet


és 1 perc múlva már sz**rik bele mindenki, sőt a legtöbben alapból lesz**ärják.

2019. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha beszélgetni akarsz, beszélgess inkább. De megoszthatod, azért van. Viszont, valószínűleg a kutya sem venné a lapot. Vagy kerekedhet beőle az a tipikus fb-s, álszent 'jajmiabajszomivagy?' izé pár mondat erejéig, majd újra leszarnak. Azzal meg nem mész semmire.
2019. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, tinikoromban még kiszoktam rakni zenéket, aztán jött egy időszakom, amikor hanyagoltam a közösségi oldalakat. Azóta nem raktam ki kb. semmit.

Szerintem a közelebbi barátok nézik meg komolyabban, a többiek tojnak rá. A közelebbi barátaimnak amúgy is küldök zenét üzenetben, szóval így rájöttem, hogy felesleges lenne. Plusz általában mindenki csak azt hallgatja vagy lájkolja, amit ő maga is ismer.

A személyes dolgaimra volt nemrég egy tumblr oldalam, de ott inkább az volt a cél, hogy magamnak legyenek ott a dolgok, ne a külvilágnak.

2019. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, de kívülállók általában nem veszik le, ha baj van, másnak mást jelenthet az adott szám, mint neked most éppen. De nekem akkor azért volt jó, mert ezzel kiadtam magamból, nem is vártam, hogy mások odafigyeljetek, nem az volt vele a célom.
2019. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én azt gondolnám, csak megosztottál valami zenét, amit szeretsz. Bizonytalan utalásokkal próbálni segítséget kérni elég tinis dolog.
2019. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Értelmetlen bármit is kirakni a "fészen", mivel ott mindenki a saját "menőségével" van elfoglalva, primitív pózerkedés ami ott megy.


"Há' megyek Hávájba nézzétekmán a képeket"

"Itten van a zúj Mercim, de szép"


Szar Tibiatya meg trollfoci képek, idióta politikai reagálások valódi érzelmek nélkül "én is csárli vagyok" meg a tricolor hátterek terrortámadás után.


A többség 1-2 szavas mondatokban beszél, de még arra is jut vagy 2-3 hiba (elütéseket nem veszem annak) és a nívó a chat.hu 10 évvel ezelőtti állapotaira emlékeztet.


"Hé tessák mennyünk mán ini"

"Lájkolnám, dugnám, tolnám stb."

"Milyen menő már a Győzike, itt Trabanttal driftel"

"ÉJÁÓÚÚJÁJÁJÓÚÚÚ levertük romániát fociba, ki nem ugrál büdösbogár hééé hééé"


"O1G, mer mán megin késet a segély"

"Gyúcsánytarkarongy mer titokban sorosügynök ám hőj hők höhöhöj"


Képek minden szarról megosztva, fux, piálás, hányás, gagyi tuningautók, ebéd(!) stb.


Erre mi szükség?

2019. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szokàsom megosztani a magàn ügyeimet s facebookon.
2019. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt, hogy tettem ilyet. Semmi értelme nem volt...
2019. márc. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem hallgatok zenét.
2019. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!