Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen történeteket tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen történeteket tudok megosztani a legkönnyebb vérű lányokról, akiket ismertek?

Figyelt kérdés
Miket műveltek ? Megosztanátok ?
2015. jan. 13. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Smároltunk vele egy este 3-an, leszopott két embert egyszerre


Másik nyolcunkat leszopott volna


Harmadik négyünkkel smárolt egy este


Ilyenek

2015. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. De fáj, mert úgy ismertem meg mint a legrendesebb lányt. Jótanult, volt egy nagy karrier elé néző pasija... de pár év után elunta a kapcsolatot és akkor kezdődött a kurvulása. Egy buli királynő lett (bár legalább továbbra is jól tanult). És hát nekem nem tetszett ez korszaka, nekem volt gáz, mikor jöttek a fiúk egymás után, nagy reményekkel én meg csak sajnáltam, őket, ha tudnák, hogy ebből nem lesz semmi.

Borzasztó volt ezt barátnőként megélni.

2015. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

volt olyan ismerősöm akinek 14 évesen már megvolt az édeshármas két sráccal. bár erről konkrétabb sztorim nincs mert egyik srác se én voltam:( :D


amiről élményem van az pl az volt hogy egy csaj egy este 5 sráccal smárolt, az egyiket leszopta, aztán tovább smárolgatott :D szerencsére én még az elején szedtem fel, nem a szopása után :D

2015. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt sulitársam nagyon könnyűvérű.

Most 21 lesz, de már több mint 10 pasival együtt volt, úgy, hogy volt amilyet megcsalta a másikkal, vagy csak lefeküdt velük, de ennél sokkal több volt akivel csak smárolgatott buliba, úgy hogy nem is ismerte őket, csak részeg volt.

Plusz vállalt party hostess munkákat is, ahol arabokkal, törökökkel kellett buliznia, és egyéb dolgokat csinálnia, pénzért...

Legjobb barátnője pasijával lefeküdt...

jó pár dolog van még...

szörnyen közönséges.


20L

2015. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, az unokatestvérem mesélte, hogy volt egy lány ismerőse aki csak azért felutazott Pestre (Miskolcról) hogy megb*sszassa magát. De mikor általánosba jártam ott 6.-ban volt egy cigány lány, aki kiv*rte három pasinak hátul az iskola kertjében, de lebukott :D De rengeteg ilyen csaj jár a középsulimba is. Nem csoda, hogy mások csak úgy emlegetik, hogy ri**ncképző :/
2015. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!