Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló helyzetről tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetről tudtok tapasztalatot megosztani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés lehet rasszistának fog tűnni de nem az.

Az érdekelne hogy szerintetek mi vesz rá egy "magyart" hogy összejöjjön egy "romával"?

Persze ez magában elég rasszista de! az érdekesség az hogy eddig sosem volt jó véleménnyel róluk, amit eddig róla tudtam ránézésre az illető sem az esete, valamint elméletileg fontos számára hogy valamilyen szinten képben legyen az illető, viszont az iskolai végzettsége alapján nem hinném hogy képzett valamilyen területen.

Jó persze mondhatjátok hogy szerelem, vagy kérdezz rá viszont engem a ti véleményetek érdekel.

(Tehát más származású (akikkel eddig nem volt jóban), külsőre eddig úgy gondoltam hogy teljesen kiesnek számára az ilyen stílusú emberek, valamint nem is túl képzett).



2018. aug. 3. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A szerelem
2018. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a józan paraszti esze az is biztos :D
2018. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!