Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak Szerintem nem illik bele...

Csak Szerintem nem illik bele Jin és Namjoon a btsbe?

Figyelt kérdés

Mind a kettő olyan ronda:/ Rontják az összképet és az egész banda imidzset. Nem csoda hogy Jint és Rmt nem kedvelik annyian mint pl JK.


Egyébként nem csak a btsnel van ez hanem az Exonal is. D.O egyáltalán nem illik bele a bandába...


Állandóan arról van szó hogy az idolok csak is szép emberekből állnak. Akkor ezeket az embereket miért vallogatták be a bandába? Meg a superjunioros kövér gyereket is.


Most biztos sok utálkodo kommentet fogok kapni de valljuk be csak az igazat írtam le. Szeretem a kpopot de akkor is ezt gondolom 🤷🏻‍♂️



2019. márc. 30. 14:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

Nekem D.O. a biasom az EXO-ból, szerintem egyáltalán nem ronda, nagyon jól néz ki, szépen énekel, és még jó színész is.


A két említett BTS tagnak is aranyos feje van. Miről beszélsz ember?


A "superjunioros kövér gyereknek" pedig van neve, Shindong-nak hívják, és 33 éves. Csak azért, mert nem vékony alkatú, még ne lehetne tagja egy fiúbandának? Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen hozzád hasonló megmondóemberek vajon hogy néznek ki?🤔


Hogyhogy miért válogatták be őket? Nyilván azért mert tehetségesek. És szerintem szép emberek is.

2019. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem mondjuk hogy ronda mert ha az akkor sértő, ha nem akkor meg csak téged néznek majd bunkónak.


2. NEM rondák. Valóban csak a te véleményed, ha nem tetszenek, de másoknak lehet, hogy a legszebb embert jelentik.


Nekem nem Jin vagy Namjoon a biasom, szerintem szépek (nagyon is). És honnan gondolod, hogy nem kedvelik őket?😂😂

Ha ennyire zavarnak téged és szerinted "rontják az összképet" akkor ne nézd őket... nem olyan lehetetlen elkerülni a fotóikat ha nem követed őket.

Amúgy nem azért lesz valaki idol, mert szép. Vannak nagyon jó énekesek akik kevésbé szépek (vagy kevésbé vékonyak), és vannak akik szépek de nincs jó hangjuk (ez az egész világra igaz, nem csak a kpopra). Egy idolnak elsősorban az éneklésre (/rappelésre) kell figyelni, ettől lesz híres. Ha szép, az csak jó mellé (ezért is végeznek rajtuk plasztikai műtéteket).

Pl.: Szerinted Freddie Mercury szép volt? Mégis sokan szeretik és szeretik most is. (Ez ugye nem kpop, de a lényeget remélem érted)


"Most biztos sok utálkodo kommentet fogok kapni"

Igen, mert ha rondának hívsz valakit, akkor akik szeretik őt, azok meg fognak utálni a gusztustalan viselkedésed miatt. Nem kell, hogy tetszen, de lehet kulturáltan is véleményt nyilvánítani.


Ez nem sértés, csak az igazat írtam le...🤷‍♀️

2019. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
(Továbbá ebből látszik, hogy diszkriminálod a túlsúlyosakat, ami társadalmilag nem elfogadott.)
2019. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Huha valaki még az emberi társadalom összképébe se illik be:DD 100% rondaember
2019. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Eskü, megnéznék rólad egy képet ezek után. :D

Egyébként pl Jin kimondottan népszerű az idősebb női rajongók, illetve a férfiak között. Sokkal jobban preferálják, mint pl Jungkookot.


De őszintén. Te NEM szereted a kpop ot. Miért? Ha valaki őszintén szereti akkor meg is érti, hogy miről szól az egész és az messze nem csak a külsőség.

Szereted a bts zenéjét? De hát, hogy amikor két olyan "ronda" ember is szerves része?


Inkább ne hallgasd/nézd őket egyáltalán. Gondolom pl Jungkook az egyik biasod. Tudod, hogy a hozzád hasonlók miatt volt jó ideig eltűnve vlive ról és twitterről? Mert rá is hasonlókat mondtak.

Nem kell rajonganod értük, de ne legyél elutasító, mert ezzel az egész bandát sérted, ugyanis ők együtt lettek híresek. JK momentán Namjoon miatt ment a Bighithez.


Bocsáss meg, de borzalmas a hozzáállásod.

2019. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Jin gyönyörű, miért lenne már csúnya?az egyik olyan idol,aki olyan gyönyörű élőben mint a képeken, nem értem mi bajod van vele, és egyáltalán nincs igazad!


Namjoon már miért lenne ronda? megnéznék én rólad is egy pár képet, milyen "szép" lehetsz


A BTS egy nagyon pontosan össze állított banda, ezért is tartják őket különlegesnek az összes bandától, helyesek is és tehetségük is van, még mindig nem értem mi bajod van velük,és csak nem Jinnel és RM-vel,hanem D.O-val is.

2019. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak*
2019. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értelek.A szépség relatív,kinek mi a szép, és csúnya.Tökéletes emberek nem léteznek. Ápoltak, igényesek,ennél több nem is kell.Gondolj bele,mit érezhetnének a srácok szülei/ vagy a srácok, ha ezt a kijelentésedet olvasnák.Ők a fiatalkorukat feladják azért,hogy téged/engem/minket szórakoztassanak,és ezt érdemlik meg,hogy fikázod a kinézetüket?Nem azért szeretjük őket,hogy rengeteg pluszt adnak, ahhoz,hogy mi is boldogok legyünk,és élvezzük a zenéjüket,az előadásukat?Gondolom gyerek vagy még, és a külsőségek alapján döntesz,ha így van, akkor ne szeresd őket.Vagyunk egy jó páran,akik a művészt, és az embert,és a tehetséget látják bennük,és a helyedben szégyellném magam.
2019. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért tartod őket csúnyának, talán nem néztél még utánna,mennyire csodálatos emberek ☺️
2019. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
100%
Namjoon a biasom a BTS-ből, és csak mondom, hogy a dalaik nagy részét ő írja, és ha ő nem lenne, akkor a BTS sem létezne, legalábbis nem ebben a formában. Jin meg csak egyszerűen gyönyörű és nagyon tehetséges. Btw full olyan vagy mint egy anti.
2019. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!