Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Billie Eilish...

Mit gondoltok Billie Eilish Bad guy című új zenéjéről?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 07:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Maga az előadó is egy borzalom, zenéi méginkább. Egy olyan pofon egyszerű dallam, amit én otthon fakanállal ütve egy lábost összerakok. Teljesen életuntan énekel a számban, a hangja se nagy szám, hörögni én is tudok. Eközben összevissza ugrál, mint valami hiperaktív p*csa. Az egész képi világa a klippnek egész egyszerűen zavarón sz @r. A dal szövege is van vagy 10 sor, folyamatosan ismétlődik. Ezek mellett a dalt se ő írja.

Pár év múlva mindenki el fogja felejteni, majd jön valami másik deprssziót megjátszó p*csa.

2019. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
#11 Nagyon adlak :D
2019. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Balajthy Júlia válasza:
100%
Mint énekest nem szidom, a hangja nem rossz, habár a giga nagy felhajtást körülötte én sem értem. Millió tehetséges gyerek van, akiket tényleg illene felfedezni, és Billie szerintem csak egy közülök. De rendben, azt elismerem, hogy jó hangja van, de szerintem jobb dolgokra is tudná használni. Azonban mint ember nem szeretem! Egyrészt mert tényleg hihetetlenül beképzelt. Tényleg úgy hiszi most ő a világ közepe, bármit csinál az jó, és minden ember őt istenítse. A betegségét, ha van, túlzottan nyomja, mintha védekezne vele, túlzottan erőlteti, hogy még jobban sajnáljuk, vagy szeressük. Nem tudom. De azt igen, hogyha egy ember komolyan beteg arra nem büszke, vagy mutogatja, ellenkezőleg csendben el van vele. Nagymamámnak komoly pszichés betegsége volt a depresszió, én csak tudom milyen. És hát nagyon nem ilyen:D. Mindemellett árad belőle ez a negativitás, a klipjei sem tetszenek. De ami ennél is visszataszítóbb a sátánizmusa. Hányinger. Fogalma sincs róla mi is ez, nem tudja ez hogy működik, de borzalmasan az. A klipjei és a számai mind azok, és büszke rá. Ez számomra hányinger. Azt hiszi ez menő, hogy különleges, hogy egy depressziós sátánista lány menő, és eltökélten hiszi, hogy majd a pokol királya lesz, holott fogalma sincs róla milyen a pokol valójában. Biztos, hogy nem lesz a királyaxd. Az ördög nem teszi annak életét jobbá aki követi őt, mint aki nem. Ellenkezőleg, azok még nagyobb büntetést kapnak. Ez meg van írva, le van írva, és így van.De ennek bizonyára nem nézett utánna. Mindemellett úgy beszél, úgy mondd véleményt mintha az ő szava mindenki felett állna, és hódoljunk be neki. Nagyon el van tájolva, és hát igazából inkább sajnálom őt, mert ennyire nem tudja mit csinál. És a hangját sokkal jobb dolgokra tudná használni. Tehát mint ember nem tudom szeretni.
2021. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De emberek, értsétek már meg ,hogy azoknak az embereknek akiket molesztáltak meg bántalmaztak nem volt olyan fényes az életül mint nektek.

K..a jól érzitek magatokat de ezek az emberek végig szenvedték az életület.


Én sokkal jobban el tudom képzelni egy ilyen embert a barátomnak mint egy olyat akinek perfekt az élete de mégis szekál mindenkit.

2021. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Wait… Billie Eilish-t molesztálták?

Mert erről nem hallottam.

A zenéjén kívül annyit tudok róla, hogy egy divatdepis, elkényeztetett kislány, akinek a teljes luxus ruhatára 4XL-es Louis Vuitton és Gucci melegítőkből áll, és aki a bátyja miatt lett híres, nem mellesleg rettenetesen nagyképű.

Gyerekként engem is zaklattak, hogy “dagadt tehén” voltam, de nem kürtöltem világgá, nem mellesleg voltak a testemnél jóval nagyobb gondjaim is.

2021. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!