Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy dobos mitől tehetséges?

Egy dobos mitől tehetséges?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy pl. Lars Ulrich nem tehetséges dobos, de ugyanezt hallottam a Rolling Stones dobosáról is. Nem értek hozzá, de mitől tehetséges és nem tehetséges egy dobos?
2019. ápr. 7. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy dobosnál a pontosság a legfontosabb mivel a dob a zene alapja amit a többi zenésznek követni kell. Ha valaki gyors is és bonyolult ütemeket le tud játszani hiba nélkül arra már lehet mondani hogy tehetséges.
2019. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

A Lamb of God dobosa pl. tehetséges :)

Precizitás és kreativitás kérem :)

2019. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a Bon Jovi dobosát dicsérték többen. Róla mit gondoltok?
2019. ápr. 7. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

A Tool dobosa pl nevetségesen tehetséges. Pontos mint a metronóm és érdekes ritmikákat játszik.


https://www.youtube.com/watch?v=xFJiX4Ybkhk

2019. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lars lehet, hogy sokak szerint nem az, de nekem ettől még a Metallica zenéje tetszik a legjobban. Azt szeretem hallgatni, beleértve a dobokat is. Nem érdekel nagyon ki mit mond.

De pl Nick Menza idején a MegadetH számok is elég jól szóltak. Nico McBrian is nagyon jó.

Szerintem kell fantázia egy dobosnak, attól lesz igazán jó. Ne csak simán az alapot adja.

Én mindig is szerettem volna, csak nem lehetett dobom. Szerintem sokan vagyunk így. Maradtam a gitárnál. Sajnos nagyon nehéz dobost találni, aki olyan zenét játszik, mint te, és még nincs együttesben.

2019. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2019. jún. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!