Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Mi a véleményetek...

Kpopperek! Mi a véleményetek erről? Szerintetek “fake fan”?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam régebben felhívott, hogy tudnék-e ajánlani neki néhány jó kpop előadót és dalt mivel nagyon megtetszett neki a műfaj. Én kicsit meglepődve (mivel régebben a földbe taposta a kpopot) ajánlottam neki pár előadót. Ezek között volt a Bangtan Boys (BTS) is. Másnap már úgy állította, hogy ő bizony egy hatalmas kpop fan. Gondoltam oké, végre lesz egy társam stb. de mikor megkérdeztem a véleményét alap dolgokról pl. ki a biasod az Exo-ból még azt sem tudta, hogy van olyan fiúegyüttes. Na ez volt egy hete. Mostanában inkább csak A.R.M.Y.-nak mondja magát (de nagyon) viszont aligha meg tudja különböztetni a tagokat. Mikor beszélgetünk zenehallgatásról, akkor mindig megjegyzi hogy ő tegnap hallgatta a Fake Love-ot meg a DNA-t. Ezzel nem lenne baj, de ha szóba hozom egyik régebbi/nem annyira ismertebb számukat (No more dream, Spring day stb) akkor rögtön csönd lesz, mivel fogalma sincs róla. Tudom, hogy még “új” A.R.M.Y. és a többi, és a többi de olyan alapinformációkat mint mikor született Jeon Jungkook illetve mikor debütált ak tudnia kéne. Főleg, hogy én lassan fél éve (tudom ez még nem sok idő, vannak nálam sokkal “idősebb” rajongók is de biztosan állíthatom hogy igenis tájékozott vagyok a kpop terén) imádom a kpopot, ő meg pár napja villog a tudásával hogy mennyivel többet tud nálam, viszont élesben (mint már említettem) semmit sem tud.

Szerintem ő csak egy “fake fan”, bármennyire rossz is kimondani (jelen esetben leírni) ezt. Nem tudom, hogy hogyan mondhatnám el neki hogy ezt abba kéne hagynia, vagy változtatni a hozzáállásán. Azt sem tudom, ha elmondom és rosszul sül el mi lesz a barátságunkkal. Ha ilyen személyisége van hogyan fogja kezelni ha elmondom? Most ezek a kérdések kavarognak bennem, és nagyon örülnék ha valaki rendet tenne a gondolataim között. Minden értelmes és hasznos választ nagyon köszönök, mivel szükségem lenne rá.


~ egy lány



2019. ápr. 8. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem a barátodnak, ilyen barátja van... Hát ;D

A kérdésre: Képzeld el, én is fan vagyok (Exo), de most is csak Kai-ról tudok mindent (biasom, vagy hogy kell hívni :D). fake fan :D Ez tetszik xD


~egy fiú (ha ez fontos)

2019. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, az tényleg baromi idegesítő, amikor te az egész életed felteszed arra, hogy egy adott műfajért/bandáért/akármiért rajongj, erre jön kisjuliska a tizedik béből, és neked szegezi, hogy ő mekkora fan.


De bakker, mindenki azt szeret, amit akar. Én nyolc éve vagyok kpop rajongó, és a legtöbb kedvenc bandámról semmit nem tudok, pedig varieté műsorokat is nézek, nem csak a zenét hallgatom. A kpop egy szórakoztató műfaj, azért van, hogy szórakozzál. Az NCT tagokat két hete próbálom megismerni, de egyszerűen túl sokan vannak, majd egyszer.:'D Ettől kevésbé nyűgöz le a zenéjük, a klipjeik, a hangulat, amit csinálnak a műsorokban? Egyáltalán nem!

2019. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!