Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szerepel rengeteg...

Miért szerepel rengeteg dalban olyan sor, hogy "Eladtam a lelkemet"?

Figyelt kérdés

Rengeteg dalban(és itt most mindenféle zenéről beszélek, nem csak metálról) szerepel olyan sor, hogy "I sold my soul" valamilyen formában. Nagyon sok rock és hiphop műben konkrétan az szerepel, hogy a a sátánnak adta el a lelkét.


Ez valamire utal(pld. hogy megváltoztatta őket a hírnév rossz irányba, vagy rosszabb lett az életük a zene miatt, stb.). Vagy "csak úgy" belekerül, mindenféle VALÓDI jelentés nélkül?



2019. ápr. 16. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Mert szerintem sátánisták, vagy komoly kábítószer fogyasztása alatt vannak.
2019. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
36%

Én abban 1000%-íg biztos vagyok,hogy az emberek el tudják adni a lelküket bizonyos képességekért és ìgy dicsőítik a sátánt vagy nemtudom,mièrt foglalják dalba, kiknek akarnak üzenni ezzel...

Sok tapasztalatom is van ezzel kapcsolatban.

A biblia is ír gonoszok képességéről.

Olvastam is,valaki már irt erről egy bizonyos sztárnak a lanya,hogy rájött sok híresség eladta lelkét a sátánnak.

Tudod nem látni ezt,mert "bárány bőrébe bújnak".

Ha rá keresel sok mindenre a googleba,rájössz sok mindenre.

A biblia még azt is írja hatalmas erejük van,mármint észrevétlenül tudják manipulalni az embereket,elhitetni érzésekkel,gondolatokkal!de erről még a pszichológia is ir,hogy mire képesek emberek rossz energiákkal.

2019. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én inkább olyanokra gondoltam, hogy rossz tulajdonságokat vettek fel, hogy hírnevet szerezzenek. Pld. hazudnak, megjátszák magukat, stb. Nem konkrétan arra gondoltam, hogy el adták a lelküket a sátánnak szó szerint. Nem is hiszem, hogy létezik sátán.

Csak elég sokszor hallom, és érdekel, hogy esetleg valami konkrét metafora vagy ilyesmi.

2019. ápr. 16. 23:23
 4/5 veterán vas ***** válasza:
62%

Belemagyarázható akármi, legyen az drog, sátánista gondolkodás, vagy bármely más eltévelyedés.

Viszont az is lehet hogy csak egyszerűen egy kis lelkiismeret furdalás van a háttérben, ami szinte miden embernél jelentkezik időnként.

2019. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Uhh Andy Black: The Promise- "Make a deal with the devil, find glory days" Jó mondjuk ő rockénekes a BVB-ben szal neki ezért valszeg. Amúgy a fentebb feltett kérdésedre nem tudom a választ. 13/l
2019. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!