Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rómeó és Júlia musical a...

Rómeó és Júlia musical a Budapest Arénában! Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Egy nagyszerű lehetőség, hogy utoljára még megnézhessük a musicaltörténelem legcsodásabb musicaljét, mert magyar nyelven nemigen lesz többé látható. Ma kezdődött a jegyvásárlás, mi le is foglaltuk. Mi elköszönünk KERO remekművétől.


A színpadot behozzák az aréna közepére. A 223. szektor első sorába vettem jegyeket, ami a színházban páholynak minősülne.


Ti is örültök?

Szerintetek az Operettszínház díszletei lesznek?


Köszi a válaszokat.



2019. ápr. 18. 14:21
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én, mikor megláttam, mondtam magamnak, hogy na bármi lesz aznap, én biztos ott leszek! :)

Imádom Kero munkásságát, sajnálom, hogy többet ilyen alkalom nem lesz.


"A színpadot behozzák az aréna közepére." Ezt hol láttad? Mikor én a jegyvételnél voltam, ott nem középre volt rendezve.


"Szerintetek az Operettszínház díszletei lesznek?"

Szerintem igen.Én legalábbis elvárom.


Én 113.szektorba vettem jegyet.Még jó, hogy hamar megvettem, mert nagyon színvonalas, ezért már több, mint a fele elkelt.

2019. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az egész aréna lesz igénybe véve. Ezáltal a nézőteret megfelezik, és előre hozzák a színpadot. Az aréna 12.000 férőhelyes. Erre az előadásra kb. 5.500 jegyet adnak el.
2019. ápr. 22. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az Operettszínház díszletei lesznek. A díszlet az Operettszínház és az állam közös tulajdona, Kero-nak pedig már nincs köze a színházhoz.

Üdv, egy táncos.

2019. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hali mindenki..ha minden igaz következő év októberében ismét megrendezésre kerül a musical,csak gondoltam megemlítem :)
2022. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!