Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok arról az irányró...

Mit gondoltok arról az irányról amerre Brendon Urie, illetve a Panic! At The Disco tart? Illetve melyik kedvenc albumotok tőlük?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok hardcore rajongó, igazából csak kedvelem az együttest, illetve Brendon személyét, amennyit mutat belőle...


Nekem a Too Weird to Live, Too Rare to Die! album a kedvencem, ekkor ismertem meg Őket 2013-ban.

Illetve még az az előtti albumok is tetszettek.


Nem utálom véletlenül sem, a legújabb albumot, 1*-2* ha olyan hangulatom van, akkor jó belehallgatni, de ilyen ritkán van. Szóval egyszerűen nem az én stílusom.


Brendon mostani száma Swifttel, viszont már tényleg nem tetszik...


Nem vagyok az a fajta aki panaszkodik ha egy előadó a mainstream és a pop felé nyit, ez Brendonnál sem zavart eddig annyira, végülis az Ő dolga, de azért nem gondoltam volna hogy eddig elmegy.


Ti hogy vagytok vele?


2019. ápr. 29. 17:26
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem a Death Of A Bachelor és a Too Weird To Live Too Rare To Die albumuk tetszik a legjobban, és engem eléggé eltaszított tőlük az új album de leginkább az miatt, mert a rádióban 2óránként legalább hallom a High Hopes-t, de csak azt, és egy csomó más...fajta embert bevonzott az a zene, így szerintem eléggé szétszakadt az eddigi tök jó fandom, bár abszolút nem teljesen. Az előtt is voltak eléggé változások az albumuk között, pl az én 2 kedvencem tőlük is teljesen más. Mondjuk Brendonnak olyan durva hangja van, hogy neki minden műfaj menne, szóval talán nem is baj hogy így váltogatja, mert mindenki megtalálja a saját neki tetsző albumát és különböző műfajokban hallhatjuk Brendon jó hangját. :3
2019. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14%
A Panic! At The Disco mindig is mainstream pop-punk volt, ez magával volnja, hogy nem fognak elzákózni a mainstream poptól sem.
2019. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!