Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van, hogy régen nagyobb...

Miért van, hogy régen nagyobb sztárok jöttek a Szigetre, mégis olcsóbb volt?

Figyelt kérdés
Régen emlékszem, jött pl. REM, vagy úgy rémlik, a U2, de ha nem ők, akkor másik nagy banda. Mégis olcsóbb volt a jegy. Amikor gimis voltam, kijártunk, és minden évben fokozatosan drágult a jegy, pedig egyre ismeretlenebbek jöttek, míg végül senkit nem ismertünk már a line-upból. és tudom, hogy nem csak az számít, hogy én mit ismerek, de egy világsztárt könnyebb idehozni, mint alternatív bandákat?
2019. máj. 12. 22:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És azt is tudom, hogy a Sziget fejlődött azóta, pl. van wifi meg ilyenek, de egy pontot túl totál feleslegesek ezek a fejlesztések.
2019. máj. 12. 22:20
 2/13 A kérdező kommentje:
*ponton
2019. máj. 12. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert az ott lévő emberek 95 százaléka külföldi. Mindegy nekik a jegyár. A másik, amire rájöttek, hogy teljesen mindegy ki lép fel, így is úgy is telt ház lesz mindenhol. Minek hívnának bárkit 10-szer annyi pénzért, ha ugyanannyi ember megy el rá, mintha már szinte szó szerint bárkit odahívnának. Olcsóbb zenekarok ugyanúgy teltház.
2019. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, köszi. de régen hogy szerveztek meg ilyen nagyokat 10.000 alatt?
2019. máj. 13. 03:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Más volt a pénz értéke is, de ez nemcsak a Szigetre igaz, hanem mindenre. Ha azt nézed 1986-ban 140ft volt az állójegy a Queen koncertre, meg 43ft-ért tudtál venni egy Big Macet.
2019. máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem nagyon érted se az infláció se a piacgazdaság jelentését, mi?
2019. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen 45Ft? Arról beszélünk, amikor gimis voltam, Freddie Mercury meghalt, mire megszülettem.
2019. máj. 13. 17:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Hali. Az első válaszoló vagyok. Igazad van abban, hogy sokkal nagyobbakat ugrott évről évre a jegyár, mint ahogy adott esetben normális lenne. De régebben nem volt ilyen monumentális a sziget, amikor utoljára voltam már rengeteg színpad volt. Sokkal több zenekart hívnak, ami a minőség rovására megy. A jegyár pedig nem magyar embereknek lett kitalálva : főleg holland, német, francia, és északi országok fiataljai gyűlnek össze. Nekik ez meg játékpénz.
2019. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miről beszélünk?

Most jön mand Ed Sheeran, akinek az elmúlt 1-2 év alatt a lábai elé heveredett a világ...

Van olyan albuma, amin minden számot több mint egy milliárdan hallgattak a spotify-on.


De mégsem Ő lesz a legdrágább fellépő, hanem a Foo Fighters, akik azért nem mai srácok és már akkor is voltak valakik amikor gimis voltál...


Na rájuk pl. többe költött a Sziget mint eddig bárkire, hát ezért drágább.


De amúgy az infláció is játszhat, mivel nem tudjuk, hogy 2012-ben voltál gimis, vagy esetleg 2000-ben, stb.

2019. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, vannak híresek, de mondjuk Ed Sheerant, bármilyen híres és elismert is, a nagy öregekhez nem soroltam volna. És mostanában 1-2 ilyen van hetente.
2019. máj. 17. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!