Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tudom a fogantatas idejet,...

Ha tudom a fogantatas idejet, hogy lehet megis nagyobb a baba az ultrahangonajdnem egy hettel?

Figyelt kérdés
Lh-teszteltem, aznap voltunk egyutt, mikor a tesztcsik erosebb volt a kontrollnal, onnantol szamolva a 10. napon mar pozitiv volt a teszt, tehat tuti, hogy akkor sikerult (es nem elobb), megis a baba az osszes elso trimeszteri uh-n majdnemegy hettel nagyobb, igy most a kiiras datumat is elobbre hoztak. Ilyenkor meg hasonlo tempoban fejlodnek, nem? Tuti nem mertek el, mert direkt emiatt tobbszor is kellett mennem.

2019. máj. 7. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A fogantatas idejét NEM tudhatod, Az ugyanis akkor van , amikor a hímivarsejt eléri a petesejtet , és ez a szervezetedben történik , fogalmad sincs mikor ér oda lehet 6 óra de akár négy nap is. A fogantatásnak köze nincs ahhoz hogy mikor van ovuláció, vag , hogy mikor vagytok együtt. Ezt ugye tudod?
2019. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mar elotte is teszteltem a 9. napon, akkor iszonyu halvanyan latszott csak, azt meg negativnak vettem.
2019. máj. 7. 10:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Pont ezert lh-teszteltem, es elotte nem is voltunk egyutt.
2019. máj. 7. 10:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Szoval fizikai keptelenseg, hogy korabban foganhatott. Egyebkent az oke, hogy a himivarsejt x napig eletkepes, de ovulacio nelkul nincs petesejt sem, amit megtermekenyithetne, az pedig altalaban lh csucs uton 12-36 oran belul kovetkezik be.
2019. máj. 7. 10:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha az, amit mondasz, helytallo, akkor max kesobb foganhatott volna, elobb nem, szoval en azt nem ertem, hogy lehet, hogy nagyobb, ergo olyan, mintha elobb fogant volna, mikozben nem foganhatott elobb. Utalhat ez valamilyen problemara, hogy nagyobb?
2019. máj. 7. 10:05
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is így volt, mindig nagyobbnak is mérték. Nyugi! Most itt szuszog mellettem a 3 hetesem.

Amúgy hamarabb is jött egy héttel 😃

2019. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden baba fejlődik egyformán, amit a nagykönyvekben leírnak, az egy átlag érték.
2019. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló mond az egy badarság. Az ovuláció után a petesejt 24 óráig megtermékenyíthető, a himivarsejtek valóban több napig 3eletkepesek,de a petesejt egy napig életképes es megtermékenyíthető. Es ez fix.


Kérdező hány hetes vagy jelenleg?

2019. máj. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 khniki ***** válasza:
Nálam ugyanez van. Hőmérő+ovu teszteltem, tuti, mikor volt peteérés. Mégis 1 héttel nagyobb a baba. Valami csalás van. :)
2019. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
13 hetes
2019. máj. 7. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!