Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok indie, grunge, alternat...

Tudtok indie, grunge, alternatív stílusú, hangulatú könyveket?

Figyelt kérdés

Vannak egyáltalán ilyen könyvek?

Ti milyen könyveket tudnátok összekapcsolni ezekkel a stílusirányzatokkal?

Vagy ha ilyen érdeklődésűek vagytok, ti miket szerettek olvasni?

Regényekre, verses kötetekre gondoltam leginkább.



2019. máj. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tom, de kb 10 éve olvastam a nirvanaról egy könyvet Everett True írta, az akár egy regény is lehetne. Ha nem szereted a Nirvanát, akkor is szórakoztató, mert bőven másról is szól azért.
2019. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy pár, főleg alter/hippi/beat kultból merítenek az alábbiak, és / vagy csak szimplán elvontabbak:


Jack Kerouac: Úton

Emma Cline: A lányok

Tommy Orange: Sehonnai

Murakami Haruki: Norvég erdő ( ez egy japán szerző regénye, a Beatles fontos benne, és szerintem egy nagyon szép regény is, ezért írtam ezt is le )

Esze Dóra: Kurt Cobain kardigánja

Paulo Coelho: Hippi

Hazai Attila: Budapesti skizo

Irvine Wellsh: Skagboys és Trainspotting könyvek

Márta Alex: Özséb- egy öngyilkos Miskolcon

Szilágyi Cs. Tibor: Harakiri


Én ezeket mind nagyon szerettem, lehet válogatni. Esetleg a moly.hu oldalon tudsz címkék szerint keresgélni még könyveket. :)

2019. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemár, hogy ByeAlex írt könyvet (Márta Alex) Nem azért, kedvelem, kifejezetten értelmes, és ki is nézem belőle, de nem tudtam
2019. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!