Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bohém rapszódia c. filmben...

Pongibongi kérdése:

A Bohém rapszódia c. filmben milyen szám hallható mielőtt a Queen kimegy a színpadra a Wembleyben?

Figyelt kérdés
Eredetileg a Dire Straits lépett fel a Queen előtt de tuti nem az van a filmben.
2019. jún. 6. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én nagyon úgy emlékszem, hogy a Sultans of Swing ment a filmben a wembley-s snittek valamelyikében...
2019. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van! Megnéztem youtubeon az eredeti Live Aid - ot. Tényleg a Dire Straits - Sultans of Swing - nek a vége szól, amikor Freddie meg a barátja elindulnak a Wembleybe a szüleitől.
2019. jún. 6. 16:25
 3/8 anonim válasza:
A filmben egy szám kivételével, az összes betétdal Queen. Szerintem a Somebody to Love-ra gondolsz😊
2019. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a filmben csak egy olyan dal van, ami nem Queen, és az John kedvenc zenéje (már nem emlékszem, hogy mi), és ezt Brian és Roger tették bele John kedvéért. Valahol ezt olvastam
2019. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekek, miért nem bírjátok elfogadni, hogy a Sultans of Swing hangzott el abban a percben? :'D
2019. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ki nem bírja elfogadni? :-)

Valóban a DIRE Straits slágere szól mielőtt felmegy a Queen a színpadra. Annó a Wembleyben is ugyan így volt, Mark Knopflerék után jöttek Freddyék!

2019. nov. 4. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3. és a 4. válaszolóval, ti nem látjátok egymást? :D Csak mert ők is úgy írtak, mintha nem látták volna, amit mi beszéltünk. (Szóval ők)
2019. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bferike ***** válasza:

A Sultans of swing az egyik legnagyszerűbb kőnnyűzenei szám:22 éves koromban egyszer volt egy beakadásom,és egy éjszaka meg tudtam hallgatni egymás után 29x úgy, hogy nem untam meg(igaz, valami jó hifi cuccon).

A BR film valóban pocsék. Leginkább a fikciós elemek,a szándékosan hamis kronológia, a bugyuta, és hiteltelen konfliktus szál Freddie, és Taylor között. Bár még fikciós karaktert is befobtak, aki nem is létezett.

Az alkotók megpróbálták leutánozni Oliver Stone The Doors cimű filmjét, egy másik zenekarral, de a minőség ég, és föld a végeredményben.

2022. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!