Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rocktron All Access pedája...

A Rocktron All Access pedája hogy működik, mennyire jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni az erősítőmhöz egy multipedált, és ezt láttam Dave Mustaine talán RigRougdown-os videójában, rákerestem Ebay-en és 100 ezer körül simán kapható, miközben rengeteg különböző pedál egy idejű használata lehetséges vele. Magyar nyelven sajnálatos módon nem találtam tesztet/leírást. Mivel Dave Mustaine koncerten használja így gondolom, nem lehet annyira silány. Hogy lehet használni? Arra gondoltam hogy nincsen beépítve minden, hanem csak egy külső, gondolom programról tölthetők rá, mivel elvileg csak midi. Arra is gondoltam, hogy valami modellezős szoftvert lehet vele irányítani. Aki értelmes választ ad annak előre is köszönöm.

2019. jún. 10. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kontroller, nem multi, nem ad ki hangot.
2019. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet vele irányítani? Vagy pontosan hogy néz ki ennek működése ?
2019. jún. 12. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Midi képes multieffekt processzorokat.
2019. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!