Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit imádnak sokan a Slipknotban?

Mit imádnak sokan a Slipknotban?

Figyelt kérdés
Ez nem egy provokatív kérdés lenne,én csak metált hallgatok,tehat nem a rock kultura ellen szól :,D De nem értem mi ez a Slipknot orulet.Ez az az együttes amellyet a legtobb ember ismer már.Meg mikor lehez fbn-n szavazni az együttesekre,sokan többen szavaznak a Slipknotra mint pl egy Slayerre/Judas Priestre,közbe ezek millioszor többet értek el,stb stb,Gondolom mert ez az együttes újabb ?Van pár szamuk amiket szeretek ,de hogy a kedvencem sose lesz az is biztos.Főleg ,hogy egyik albumjuk se közelíti meg pl a Painkillert,(TUDOM ,HOGY NEM EGY MUFAJ TELJESEN)
2019. jún. 15. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
De, provokatív kérdés. Nincs értelme izlésről vitatkozni
2019. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kezdődik.Egyszerűen csak nem értem,mit imádnak benne.Csak k@rv@ nagy divat lett.Kimegyek a városba lehetetlen,hogy ne lássak Slipknotos pólóba “nagy rocker lányokat”
2019. jún. 15. 09:37
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek (a többi ehhez hasonlóval együtt) így ebben a formában semmi értelme nincsen. Most komolyan, realisztikusan belegondolva... Milyen választ vársz erre? Ha most leírja valaki, hogy mit szeret a Slipknot-ban, attól még ugyanúgy túlértékeltnek fogod tartani őket, illetve ha valaki leírja, hogy ő személy szerint miért preferálja őket valami klasszikusnak számító heavy/thrash előadóhoz képest, ugyanúgy blaszfémiának fogod érezni, hogy valaki őket helyezi a klasszikusok fölé. Az ilyen kérdésekre nincsen "helyes" válasz az egyetértésen kívül, amiből kifolyólag pedig ez nem egy kérdés, hanem csak belekiabáltál egy lyukba, és reméled, hogy minél hosszabban, meg hangosabban hallhatod visszhangozni a saját gondolatodat. Egy kérdezős weboldal nem erre való.

Az utóbbi hozzászólásod meg még ezen a mércén is kimondottan ellenszenves. Mit érdekel az téged, hogy ki mit hord? Meg mi ez a lesajnáló, idézőjelbe írt "nagy rocker lányok"-duma? Szálljál már le a magas lóról b#zmeg...

2019. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert egy divat fos,de ha te elmondod mi jo benne(mert en nem latom/hallom) akkor lehet rajovok tyu
2019. jún. 15. 12:33
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Az a Slipknot a fiúknak, ami Bieber a lányoknak. A célközönségük sosem a komolyabb rockerek voltak. A legnagyobb Slipknot fanok Slipknoton kívül nem is ismernek más együttest, meg milyen menő már, hogy ők ilyen "kemény" zenét hallgatnak. Számomra semleges az együttes, van pát számuk amiket nagyon szeretek, zeneileg tehetségesek, de a rajongóikat lehetetlen komolyan venni.
2019. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Inkább erről kéne már leszokni, hogy minden egyes kortárs zenekart a 20-30-40 évvel ezelőtti klasszikusokhoz hasonlítgatunk.
2019. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Most itt nem azon van a hangsúly,hogy melyik együttes mikor alakult.Sokkal nagyobb tehetségek alkotják a Slayert,és sokkal jobb albumokat adtak ki stb
2019. jún. 15. 14:43
 8/17 A kérdező kommentje:
#5 egyetértek.Nem mondom,hogy rossz,mert szoktam néha hallgatni,de nagyon tulzasba viszik
2019. jún. 15. 14:44
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam el az összes választ.

Csak a kérdést.

Először is, leírom hogy nagyon szeretem a klasszikus nagy metal bandákat, mint pl. a Slayer, Metallica, Judas Priest, vagy éppen az Iron Maiden.(voltam kint kedden Pesten, nagyszerű volt)

Első ilyen metal banda mégis a Slipknot volt akit megismertem(bár lehet ennek oka hogy fiatal vagyok).

Hogy miért mindig az egyik kedvencem?

Nagyon jók zenéik ritmusa, Correy Taylornak nagyon jó a hangja(nagyon változatos a hangszíne), de mégis ami jobban megfog mint egy Slayer-nek az a szövegek mondanivalója.

Sokkal emberibbek a szövegek, aktuálisabbak számomra.

Egy Killpop, vagy éppen egy Psychosocial nagyon könnyen értelmezhető, emészthető ezért számomra könnyebb azonosulni.

Mielőtt valaki megszólna, egyszerű zenehallgató vagyok csak, nem foglalkozok zenéléssel így csak ilyen nézőpontból tudom nézni.

Viszonyítási alapom viszont van, jelenleg olyan 50 metal bandát ismerek, Slipknot mégis az egyik kedvencem.

De ezt pontosan nem tudom leírni, kifejteni.

Szeretem mert csak, de szerintem te sem tudod annyira megfogalmazni hogy egy Slayer mivel jobb.(bár e kettő közül én sem tudnék dönteni, mikor milyen kedvem van)

2019. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Még annyit azért hozzáfűznék hogy ízlésről felesleges vitázni.

Én feltenném azt a kérdést hogy a Queen-t, vagy éppen a Led Zeppelin-t miért szeretik annyian mert pl. nekem az ami abszolút nem jön be mégis rájuk hivatkoznak de értelme nincs mert mindenkinek más jön be.

Slipknot-nat is köszönhető legalább annyi hogy továbbvitték a régiek zenei stílusát így a fiatalabbak is kapnak lehetőséget arra hogy megismerjék, akit jobban érdekel úgy is ránéz a Big 4-re, a brit heavy metal úttörőire, vagy éppen szélsőségesebb Death Metal vonalra.

2019. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!