Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetek sztár?

Hogyan lehetek sztár?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és írtam tök jó dalokat, le is kottáztam, de hogyan lehet sztár?
2010. júl. 8. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
jelentkezz a megasztárba
2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Feltöltöd youtube-ra, aztán kitesznek napiszarra és máris sztár leszel!:)
2010. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lol, itt már mindenki piti cuccokkal akar világhírű lenni. Hát bazz, ebben a k urva országban már senki nem akar dolgozni?
2010. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második válaszadónál a pont!
2010. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tucc ra vmi zeneszerüséget csinálnod akkor rakd fel az ilyen videó megosztókra (youtube, videa, indavideo stb) és hirdesd magadat a myvipen, iwiwen, facebookon stb. Vagy akár csinálhatsz magadnak weblapot (pl: mindenkilapja.hu, uw.hu stb)
2010. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ne legyél sztár, dologozzá és ha majd mások nagyra tartanak akkor sztárt csinálnak belőled, de ezt nem te döntöd el.
2010. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az utolsó válaszadónak nem adok igazat!

Igenis ő dönti el,milyen karriert szeretne,és hogy

mi lesz belőle.

2011. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

teljesen megértelek hogy az szeretnél lenni, és ha jol nyomod akkor lehet esélyed, ha van hozzá stilusod:P mamár minden arcra megy. ha nincs stilusod(olyan egyedi, vagy h mondjam), akkor probáld kicsit eltulozni a mostanit;) ha nemjó, akkor valami szövegjárást találj ki, abbol lehet neved, és tudom hogy hülyén hangzik de ez bejöhet:D dee akkor is kell valamit tanulnod mellé, mert ha esetleg, valami olyan ér (valami baleset, vagy akármi amitől nemtudod csinálni azt amit szeretnél, például ha énekelsz, és elmegy a hangod vagy valami történik vele, akkor ott szívtad) akkor felhasználhatod a másik foglalkozásod!

sok szerencsét, remélem segitett ez a nézet!!!! (amugy én is 12 éves vok, szal nem akarok okoskodni vele, csak egy vélemény)

2011. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és amugy az amit irtak, megasztárba mehetsz, ott lehet esélyed, mert a közönség dönt, de a youtubera is felrakhatod, és ajánlom azt is én is hogy csinálj saját oldit és probálj meg minél több versenyre jelentkezni, tök mind1 milyen jelentéktelen, jelentkezz, légy lelkes! :P ;)
2011. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Figyu...énis sztár akarok lenni...de nem azért hogy ne kelljen dolgozzak!Szivesen dolgozok!de abban hogy sztár vagy az a jó ha jó hangod van hogy nem csak magadnak énekelgetsz a szobádban vagy a szüleidnek...hanem az egész világnak akár...nekem van pár videóm a youtube-on és már elég régóta...de még nem lettem sztár -_-"
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!