Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetek sztár?

M@x kérdése:

Hogyan lehetek sztár?

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek h milyen sztár, csak tippeket szeretnék...

pl.:rocksztár:-ez meg ez kell hozzá stb...-


2010. okt. 10. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő személyiség és hatalmas mázli. Ennyi kell.


De ha benned egyáltalán felmerül a kérdés, akkor esélyes, hogy az első tulajdonság nincs meg benned.

2010. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de, megvan csak kíváncsi vagyok mások véleményére meg hát na! értek a színészkedéshez, szeretnék megtanulni gitározni, de hogyan tovább ha nincsenek kapcsolataim?

lenne tippem csak nem tom hogy jó-e!?

2010. okt. 10. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem-nem nem... Ha nem ilyen 1-2 évre felkapott TV-k által tápolt értéket nem képviselő "celeb" akarsz lenni, akkor ez nem úgy megy megteszel bizonyos lépéseket és akkor azzá válsz... Az én szememben a sztárok azok akik tényleg tehetségeseg és szeretik csinálni amit csinálnak! Utóbbi a lényeg. Csináld amihez értessz és ha az éppen a zenészkedés vagy színészkedés, akkor a sok gyakorlattól egyre jobb leszel és idővel lehet sztárrá válsz... De az igazi sztárok nem azért lettek sztárok mert azok akartak lenni... Hanem azért mert szereti őket a közönség, ő pedig szereti a közönséget...
2010. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 21:01

aham...én szeretek színészkedni, gitározni meg szeretnék tudni!

köszi szépen, hát remélem majd idővel megszeret a közönség...

2010. okt. 10. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:

tökéletes kisugárzás

széles vigyor, magabiztosság

ennyi és jön a megváltás

lóvé, autók, csajok, mi kell más

de ne hidd, hogy mindent elérhetsz

mindenki bízik, de nem úgy lesz

ébresztő ez nem U.S.A

itt rég halott már a remény

2010. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12 éves vagy? -.-

Nem választanál normális szakmát?

2010. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jahogy művész.

Hát akkor tessék elmenni művészeti suliba, és tessék napi 3-5 órát gyakorolni minimum. És tessék megtanulni kapcsolatokat építeni.


Én is ilyen suliba jártam (5 hangszeren játszom jelenleg), tehetséges vagyok, sok embernél, akik ma befutottak a társaim közül, szebben játszom. Rengeteg munkát öltem bele.

De nem volt elég, mert ahhoz, hogy felkéréseid legyenek, el kell érd, hogy ismerjenek. Minden lehetőséget meg kell ragadni a kapcsolatépítésre. Láttam őket, mind így csinálták.


Ez az, amihez kell az általam említett személyiség. És ez az, ami nekem nincs meg. És szerintem neked se.


De próbáld meg, sok vesztenivalód nincs. Hajrá, keress jó tanárokat, mentorokat. Tőlük rengeteget tanulhatsz, valamint segítenek a kapcsolatépítésben is.

2010. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bp-en egy managerrel, aki bevisz téged a showbussinessbe,kapcsolatokat épít köréd, amihez sok pénz kell

ennyi kell hozzá és kész

a tehetség meg egyáltalán nem

pl nem vette senki észre csak én, hogy Friderikusz farsul énekel? mégis lemezei vannak kiadva és elismerik.

2010. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gábor_111 válasza:
villantasz a megaszrban
2010. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Merj nagyot álmodni, ne hallgass azokra akik meg akarjak mondani, hogy nem sikerülhet... Például Cristiano Ronaldo :)
2016. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!