Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárerősítőt vegyek...

Milyen gitárerősítőt vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Ibanez GRX 140-es gitárom már vagy 6 éves jó pár éve nem használtam de idén új erőre kaptam...csak magamnak játszok és nagyon élvezem. Csak sajna mivel elektromos jó lenne mellé egy erősítőt, milyet ajánlotok? Szívem szerint vennék inkább egy akusztikust de hát mindent nem lehet! Szerintetek melyik lenne jobb ötlet? És hol vegyem meg az egyiket vagy a másikat?
2010. júl. 11. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor kell akusztikus, vagy nem? Ha csak magaban játszanéál még, akkor egy néhány wattos gyakorló erősítő, de akár még egy jobb effekt pedál is megteszi. (igaz, utóbbival csak fülhallgatóval tudnál igazán játszani) Nem ajánlanék így márkát, nézz szét a legközelebbi hangszerboltokban, hogy mit engedhetsz meg egyáltalán magadnak, és utána nézd meg interneten, hátha írtak már róla véleményt. Ez áll az akusztikus gitárra is.
2010. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most átolvastam kissé a kérdést; azt neked kell eldöntened, hogy melyik típusú gitár lenne megfelelőbb neked. Leginkább a stílus határolja be.
2010. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyetértek előzővel...stílus és hogy későbbiekben tervezele zenekarban játszani akkor is ha most csak magadnak játszol! amm meg mindenképp csak egy kicsi erősítő nem kell hude márkás...bár ha megengedheted magadnak...szerintem elég egy olcso kicsi vmi de télleg nézz szét neten is és több boltban, illetve használtan is lehet jokat kapni sok sikert:)
2010. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!