Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok Dimmu Borgirhoz (vagy...

Tudtok Dimmu Borgirhoz (vagy -hez? ) hasonlóan jó szimfonikus black metal előadókat?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2019. júl. 21. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Old Man's Child

2019. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cradle of Filth, Anorexia Nervosa pl. (Jó, tudom, hogy a Cradle-t sokan pózernek tartják, de ez most ne befolyásoljon).
2019. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az Old Man's Child egész jó, tetszik (ha nem is annyira mint Dimmu Borgir). :) Az hogy a Cradle-t sokan pózernek tartják nem fog befolyásolni, mert tök új vagyok a műfajban (Kb egy hete jöttem rá, hogy "basszus ez mennyire király, miért nem hallgattam ilyet eddig?" :D). Viszont azt sokan írták, hogy a szimfonikus black metal volt az erősségük, szóval ez még kifejezetten reménykeltő is. Mindenképp csekkolom majd a te javaslataidat is második. :)


Köszönöm mégegyszer, mentek a thumbs upok!

2019. júl. 22. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Bal Sagoth is nagyon jó.
2019. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emperor. Nem mondanám, hogy szimfonikus black metal, mert kategóriákon túlmutató, korszakalkotó, és túlzás vagy sem , de szerintem nehezen megközelíthető minőségű zene. Ha a Dimmu tetszik tehetsz vele egy próbát, bár annál egy picit azért komplexebb. De avantgárd szimfonikus vonalról ott van az Arcturus is.
2019. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Carach Angren, Vargrav, Limbonic Art
2019. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. júl. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!