Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti minek örülnétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Szia!

Csupán csak az lenne a kérdésem hogy ha még nincs barátod akkor az egész kapcsolatot milyennek képzeled egy fiúval.?

Miket csinálnátok együtt?

Vagy mennyire vonnád bele a családi életedbe? Vagy milyen meglepetésnek örülnél a legjobban.?

Vagy mondjuk milyen fiúk tetszenek.?

Hová mennétek kikapcsolódni vagy akár milyennek kepzeled el a jövőt.

Amit úgy gondolsz írd le. Lehet más is példa is.


De ha mondjuk most van barátod, akkor minek örülnél a legjobban.?

Ilyen meglepetésére gondolok például. De lehet bármi.😊


Köszönöm,hogy elolvastad!🙂


2019. júl. 28. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

A kapcsolatomat a jövendőbeli barátommal úgy képzelem el, mint egy barátságot, de annál mégis többet. Megbízunk egymásban, csípkelödünk egymással, egymásnak támaszt és támogatást nyújtunk szituációtól független, nem hazudunk, bízunk egymásban és együtt szereznénk tapasztalatot kapcsolati téren. Azt,hogy mit csinálnánk nem tudom,de szeretnék filmeket/akár animéket nézni vele, megvitatni azokat, együtt utazni és kiruccani, romantikus estéket tartani, és elfogadni egymást olyan téren ahol ütközik a véleményünk, esetleg együtt vigyázni a húgaimra. A családi életmbe be lenne vonva, tudná,hogy mi történik is, szeretném ha átjönne vacsorázni. Csak olyan dolgokat nem mondanék el neki amiről talán még én se kellene tudnom.

Ideál hát nem is tudom : legyen humoros,de tudjon viselkedni és komoly lenni. Legyen elfogadó és hűséges. Ne legyen próblémája azzal,hogy vannak fiú barátaim, mert nekem sincs azzal,hogy az esetleges barátomnak lány barátai vannak (csak akkor ha túlzásba viszi velük a dolgokat), ne legyen féltékeny (legalábbis ne nagyon). Külsőre meg olyan mindegy, csak nálam legyen magassabb, a vékony sportos fiúk jönnek be amúgy. A göndör haj, kék szem és a szemüveg meg a gyengéim. 16/L

2019. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Szóval én 17 évesen valahogy így képzelem el:


- Elmennénk együtt kávézóba, állatkertbe, múzeumba, vagy csak úgy sétálgatni. szóval itt nincs semmi különös. Valamiért régi álmom egy olyan jelenet, mikor télen a nagy hidegben kabátban várjuk a buszt, de hideg a kezem, ezért megfogja és megpróbálja kicsit felmelegíteni. Ezek az apró dolgok annyira aranyosak tudnak lenni. És jó lenne, ha a kapcsolatunk alapjáraton játékos lenne, de nem az a típusú "viccelődős", ahol egymás gyengeségeit emeljük ki és piszkáljuk...Az gyökér dolog lenne, és bár van, akinek ez bejön, nekem nem.


- a családi életembe csak nagy vonalakban vonnám be először, nem kell mindent tudnia, míg nem tudom, hogy mennyi ideig fogunk együtt maradni. Meg amúgy se szívesen mesélek senkinek ilyenekről. Szeretem a családom, de eléggé bonyolult.


- Nem szeretem a meglepetéseket, de az egyetlen, aminek még ténylegesen örülnék is, az egy szál virág. Vagy akár egy kaktusz. Nem vagyok annyira édesszájú, és nem szeretem a csokoládét, de ezt nem feltétlen tudhatja, de ha azt adna nekem valaki, nagy a valószínűsége annak, hogy a húgom enné meg.


- Az ideálom egy magas, barna vagy zöld szemű szeplős fiú, a kék szemektől kicsit félek, hogy őszinte legyek :D

Legyen ápolt, szeretem, ha jó a humora. Szeresse az életet, mint én. Nem feltétlen muszáj művésztípusnak lennie, de persze nem lenne hátrány, hisz én is szeretem a művészetet és a színjátszást.

Legyen valami, amit szenvedélyesen szeret. Sport, hobbi, bármi. Tudja, hogyan csaljon mosolyt az arcomra, és ha valami nem tetszik neki, azt mondja el nekem. Nem vagyok gondolatolvasó. És ezt tőle se várnám el. Bízzon bennem, hisz én is bíznék benne.


- Én egy nyugodt kapcsolatot képzelek el. Persze mindenhol vannak viták, és ezzel nincs is baj, és lehet, hogy egy forrófejű barát ellensúlyozná az én örök nyugalmamat, de nem biztos, hogy olyan jó lenne, ha mindenen felkapná a vizet. Szóval igen, ne a végleteket nézzük. Lehet kicsit hirtelen, de azért mértékkel. Nem szeretem az erőszakot, de ha olyan helyzet adódik, szeretném, ha tudná hogyan kell megvédenie magát. Mint a legtöbb tini, elméletben én is érdekesnek találok egy rosszfiút, aki csak nekem jó, de tudom, hogy nem működne.

Szeretném, ha majd olyan kapcsolatunk lenne, amiben mindketten tudunk küzdeni az álmainkért, és ahogy én nem szeretném megváltoztatni őt, ő se engem. Nem fogok lemondani az álmaimról másért, ő se tegye.

Szóval én a jövőre nézve olyan párkapcsolatot képzelek el, amiben együtt bírkózunk meg a különféle akadályokkal, és amiben megmarad a személyiségünk. Tény, hogy nem vagyunk tökéletesek, és a változás néha jó, de volt "szerencsém" olyannal találkozni, aki teljesen át akart alakítani, és azt nem bírtam. Ha jól működtök, úgy változtok jó irányba, hogy azt nem a másik erőlteti, csak úgy megtörténik. Jó, ha jó hatással vagytok, és felemelitek egymást.


Persze ez így leírva szép meg jó, de hogy ebből mi lesz, arról fogalmam sincs :D

Még nagyon fiatal vagyok, és ez az ideál sokat változhat.

2019. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16 évesen nem volt még barátom,de én mindenképpen úgy érezném a legjobban magam,ha nem lennék elnyomva és persze ez fordítva is igaz, sok közös programot csinálnánk, ha valamelyikőnknek problémája van, akkor azt megpróbálnánk közösen megoldani, nyitottak lennénk egymással. Kikapcsolódás képpen tuti elmennénk csak úgy sétálni,vagy leülnénk egy parkba akár egy hosszú,nehéz nap után és kibeszélnénk magunkból ami bánt vagy csak úgy dolgokról. Engem nem fognak meg annyira az ilyen ajándékok (mármint tárgyak), meglepetésnek jobban értékelnék egy együtt töltött hétvégét/napot, számomra a virág is elég snassz,de amúgy nagyon tudok neki örülni,ha érzem,hogy szívből kapom. Nekem valami ilyesmi az elképzelésem, lehet kicsit túl szép,hogy igaz legyen, de nekem ilyen az elképzelésem.
2019. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!