Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mitől jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mitől jönnétek zavarba, és minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Például annak, ha egy fiú, akit szoktatok nézni, odamenne hozzátok, és beszélgetést kezdene, vagy mondjatok ti valamit, amitől zavarba jöttök. 16/F

2018. jan. 23. 19:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem meg, mert nagyon édes tud lenni, amikor zavarba van egy lány, aki megérdemli a törődést és a szeretet :)
2018. jan. 23. 19:47
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

"Szia! Király a felsőd, te is csíped ezt a bandát?"


Nekem kifejezetten jól esne, ha valaki (egy konkrét személy) odajönne ezzel a kérdéssel hozzám. :D

2018. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hmm, rendben, jöhetnek még válaszok. Egyébként köszönöm a választ :)
2018. jan. 23. 19:55
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha én éppen bánézok,pl leejtek valamit,a srác meg odajön hozzám h segíthet-e


Olyankor futunk össze az utcán,mikor nem számítok rá,így kissé bénán nézek ki


De ha már csak hozzám szólna,annak nagyon örülnék, és zavarba jönnék.:D

2018. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamész hozzá (15cmre vagy) és nem mondasz semmit csak szemezel vele. Persze azért nem nagyon sokáig, mert ijesztő is tud lenni.
2018. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lililili16 ***** válasza:
100%

Én már attól is zavarba jövök ha hozzámszól egy olyan fiú akit helyesnek találok :D

16/L

2018. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az osztálytársad, és szünetben ül a padjában, menj oda a padja mellé, mintha valami más tennivalód lenne ott. Aztán egyszer csak fordulj felé, nézz rá, várd meg, míg észrevesz. Ha észrevett, csak bámulj rá, és ha megkérdezi mi az, ne válaszolj semmit. Nem feltétlenül kell, hogy mosolyogj. Aztán egyszer csak hagyd ott.

Ez nagyon fura, abszurd szituáció, kitűnően zavarba lehet hozni vele egy lányt, anno annak a srácnak, aki tetszett is sikerült vele zavarba hoznia.


Sőt mivel ilyen imádnivalóan fura teremtés, sok ilyet csinált még. Ha szeretnél több példát, írj rám privátban, és akkor gondolkozom még ilyeneken.:)


16l

2018. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hálás vagyok nektek :). Hanem, sokszor elképzeltem, hogy ha lenne valakim, miket csinálnánk együtt, mindenbe egymás kedvébe járnánk, és satöbbi. :) Utolsó válaszoló, köszönöm a felajánlást, de példákra nincs szükségem, nagyon sokat segítettél/segítettetek :)
2018. jan. 23. 21:19
 9/12 anonim válasza:
100%

Vegyél egy nyalókát, ülj le a padjára, várd meg amíg észrevesz! Majd kezdd el forgatni a nyalókát a szádban, vedd ki, körözz vele a feje előtt, nyald meg (a nyalókát) és húzz el!

15/f

2018. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értékelem a válaszodat, utolsó, de ez akkor lenne célszerű, ha kifejezetten, meg akarnám utáltatni magam mindenkivel :)
2018. jan. 24. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!