Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jön be nektek a mackós test ami nem annyira mackós? 178 cm 100 kiló?

Figyelt kérdés
Igen ez az én test felépitesem de dolgozok rajta edzek és diétát próbálom nyomni ha kell adok képet

2019. júl. 29. 00:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

A testedről beszélsz, viszont megvan tagelve a szerelem.

Tudod rendes szerelemhez több kell, mint egy test.

2019. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

nekem semennyire, de sok lányt ismerek, akiknek mackós barátjuk van

16/L

2019. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Hát annyi, hogy ne legyél annyira husi, hogy ne vonzódjak hozzád, hanem már sajnáljalak. Egyébként nálam pl elég széles ez a skála; tehát elég sok kilót képes vagyok tolerálni:) (nem megfelelő szó, de hirtelen most nem tudtam magam jobban kifejezni:))
2019. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Küldhetsz fotót, mondok szívesen véleményt.
2019. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy velem van a baj, de én sosem találtam vonzónak a mackós pasikat. :D Akkor sem, ha izmos az illető. Egyszerűen nem. Nyilván ne legyen pálcika, szóval azért látszódjon rajta, hogy ő a pasi, de egyébként nem jön be.
2019. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ismerőseim, akik magasságban és súlyban is hasonlóak mint te. Rajtuk elég jól eloszlik a súly, szóval teljesen okésak. De persze nem csak ez számít, személyiség is. De egyébként semmi bajom evvel a testtel.
2019. júl. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Enged erdekelne h h nezel ki ;)
2019. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyáltalán nem, bocsi. Az meg durva, hogy ugyanolyan magasok vagyunk, de majdnem dupla a súlyod... én ezt már nem mackó testalkatnak nevezném
2019. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

nekem semennyire. az ideálom a szálkás test. erre elmegyek egy házibuliba, és az a fiú, aki így néz ki, semmilyen hatást nem gyakorol rám. (mondjuk ha gyokorolt is volna, akkor is, már lefoglalták)

a másik sem kövér, de kicsit elhízott a sok pia miatt. ha erről olvasok, vagy akár filmben látom, tuti rögtön "elundorodom"(nyilván nem undorodok egy embertől sem, csak a vele való kapcsolattól). és mégis. mindkét srácot már régebb óta ismertem, viszont sok ideje nem láttam, és nem volt köztünk beszélőviszony, de a másodikként említettel úgy tudtam kommulnikálni, mintha ez nem így lenne. emellett az arca nagyon durván bejön, és nyilván ez volt a fő, de elkezdtem eléggé vonzódni hozzá.és ja. sajnos nem lett semmi, de a konklúzió, hogy mindenkinek más tetszik, és még az ideál sem jelent SEMMIT.

2019. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak tetszeni a pufibb srácok. Szívesen mondok véleményt rólad ha küldesz képet :)
2019. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!