Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm megváltozott?

A barátnőm megváltozott?

Figyelt kérdés

Helloka, van egy 5 éves kapcsolatom. Barátnőm jelenleg terhes, és felszedett pár kilót. De jól mutat, szépen kitölti a ruhákat. Ezzel neki viszont baja van. Segíteni szeretnék neki, hogy belássa jól néz ki.


2 hónapja 3 naponta méri a centiket combon, hasin, derekán és a mellén.


Mit tudnék csinálni?


Előre is kösz.



2018. jan. 12. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt az a normßalis, hogy változik az alakja!
2018. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg, hogy szülés után majd visszafogy. Aztán ha meg nem, akkor mondhatod, hogy sokkal jobban néz ki és szexibb, mint előtte.
2018. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez a legnagyobb baja a terhesség alatt??? Nem tudta, hogy ezzel jár? :D
2018. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


De tudta csak nem gondolt bele. És most teljesen maga alatt van és tényleg megszállott módjára méricskéli a centiket.


Sajnos nem segít hogy mondom és éreztetem, hogy így is szép. Valami más kéne, de nen igazán tudom mit tegyek

2018. jan. 12. 19:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hízzon, ha nem a terhesség alatt?

Látott már olyan terhes nőt, akinek se hasa se combja? Remélem azért eszik normálisan mindent, nem fogyózik a terhesség alatt.

Amit te tehetsz, hogy elmondod neki, hogy ő a legcsodálatosabb kismama és, ha megszül a világ legszebb anyukája lesz.

Élete legcsodásabb időszakát éli, ne azon aggódjon, hogy pár centivel vastagabb a combja...

2018. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.


Igazából nekem kell etetni. Sokszor sírva eszik, hiába nyugtatom szép szavakkal, vagy tettekkel, egy napig jó, aztán hall, lat, olvas valamit és kezdődik elölről.

2018. jan. 12. 19:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez beteges. Nem normális.

Nekem is volt ilyen ismerősöm, aki 1 kiflit akart enni egész nap, 3 felé elosztva. Persze terhesség előtt evett rendeset, sőt még sokat is :D

Ne terhesség alatt jöjjön rá az ilyen dili, mert a gyerek fejlődését is veszélyeztetheti.

2018. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam vele megértetni ezt is. Elég türelmes ember vagyok, de néha már én is kétségbe esek.


Nincs ötletetek, hogy mégis hogy térítsem észhez?

2018. jan. 12. 19:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pregorexia, minél előbb orvoshoz kell fordulni vele, mivel a magzatra nagyon káros, nem csak az alacsony születési súly miatt, de még az unokákat is könnyen károsítja a dolog, a génekre is hat.
2018. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha nem megy szépen menjen csúnyán.

Kérdezd meg mi a fontosabb: az alakja ebben a pár hónapban vagy a baba egészsége?

El bírja majd viselni anyaként, ha a picinek emiatt bármilyen baja lesz?

Gondolom tudatos gyermekvállalás volt 5 év után. Akkor legyen a terhessége is olyan, amilyennek lennie kell.

Ez egy nagyon nem normális helyzet. Neked kell kezedbe venni az irányítást szeretettel, de határozottan. A saját és a gyermeketek egészsége is múlik ezen.

2018. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!