Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jön be nektek a mackós test ami nem annyira mackós? 178 cm 100 kiló?

Figyelt kérdés
Igen ez az én test felépitesem de dolgozok rajta edzek és diétát próbálom nyomni ha kell adok képet

2019. júl. 29. 00:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, és elmondom a véleményem
2019. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Hát, azért a 100 kiló nem kevés így, hogy alacsony vagy.

(Most mindjárt jönnek a beszólogatók.. Igen, szerintem ez egy férfinál nem sok, mivel nőként vagyok magasabb ennél.) De nagyon sok függ attól, hogy hogyan oszlik el rajtad ez a súly.

Amúgy én a vékony fiúkat csak nézni szeretem, megölelni jobban esik egy nagyobb testet :) Úgyhogy nekem nincs vele bajom, de mutathatnál fotót.

2019. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy megjegyzés, mint férfitárs: miért úgy aposzrofálod magad, hogy "nem annyira mackós"? Szerintem 100 kiló elég mackós, sőt kövér is. Én 175 cm 85 kg vagyok, alapvetően izmos, de van rajtam egy kis husi is, és időnként én is "mackós"nak érzem magam. (Persze igyekszek ennek hatását kiküszöbölni edzéssel). Szóval aki nálam mackósabb, az már rendesen mackós. Nincs ezen mit szégyellni, de kár tagadni.

27/F

2019. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem bejönnek a mackós srácok, de most abból, hogy néhányan leírják, hogy bejön nekik a mackós alkat vagy nem, abból mit szűrsz le?
2019. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

én semmi mással nem tudok szolgálni, csak a személyes véleményemmel, de gondolom az is számít. küldj képet, ahol látszódsz.

L

2019. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok képet küldeni :( ha van időtök (és kíváncsiak vagytok annyira) akkor face: [link]


Instagram immanuelguba

2019. júl. 30. 20:03
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lol én pont ilyen vagyok 178cm 97kg

18f

2019. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
100 kiló az nem mackó.... Az már medve
2019. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy nádszál de még bőven nem a reménytelen kategória :D hidd el sok lány szereti az ilyen alkatú fiúkat. Csak ne add fel a reményt és a keresést ;)
2019. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!