Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik eggy 10 évvel idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik eggy 10 évvel idősebb fiú? Mit tehetnék ellene? 16/L

Figyelt kérdés
Egyszer beszéltem vele de azis csak eggy szarkeverés miatt volt de amugy mndennap látom meg meg is erinem a kzet csak eggy baj van hogy van barátnője

2019. júl. 30. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha vagy az ő szintjén, semmi akadálya, hogy legyen belőle valami.
2019. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 10 év és a barátnő együtt elég komoly visszatartó erő szerintem. Hagyd ezt a srácot, max beszélgessetek, legyetek ismerősök de semmi több.
2019. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A 10 év nem gáz, a szüleim között is annyi van. A barátnő pedig bármikor változhat
2019. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MrPifta ***** válasza:
68%
A 10 év nem vészes. De majd akkor próbálkozz ha egyedül lesz
2019. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 30. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
HONVÉDSÉG, NYISSA KI!
2019. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy az a 10 évvel idősebb fiú, a nyelvtan tanárod, mert akkor ajánlom, hogy jobban figyelj oda rá!
2019. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője, akkor szerintem most törődj bele a helyzetbe. Viszont! Egy dolgot nagyon jegyezz meg, olvastam fentebbi kommenteknél, hogy jaj a 10 év meg a korkülönbség miatt felejtsd el... Attól, hogy a társadalom bizonyos dolgokat erőszakol az emberre (ne legyen túl nagy korkül., a fiú legyen az idősebb stb) mindig aszerint cselekedj ami NEKED jó. Nehogy már mások elvei szerint éld az életed, hé!
2019. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!