Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak be jön a kockahas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak be jön a kockahas?

Figyelt kérdés

Előre bocs a hosszú fogalmazásért!

A jó csajoknak pl buliban vagy strandon tetszik az, hogy egy srácnak nagyon kockás a hasa. Vagy a minimálisabb kocka is jó? Esetleg már a majdnem kockás is. Vagy ha meg láttok két vékony vagy átlagos testalkatú srácot egy strandon (gondolom a nagyobb darab annyira nem adja meg nem lehet kockahasa) és az egyiknek elég kockás a hasa, a másiknak nem annyira. Akkor gondolom a lányok 90%-a arra izgul fel

jobban akinek kockás a hasa. Ha a testet nézzük. Az arcot pl leszámítva. Azért is teszem fel a kérdést mert erre felé heves megye felé. Bár én még szolnok megyéhez tartozom. És onnan is legkisebb “városhoz” ,ahol még azok a lányok is beképzeltek akik szinte átlagos kinézetűek és arra mennek, hogy milyen telód van meg mennyi likeod, arról az 1-2 szebbről aki van meg teljesen azt hiszik, hogy ők a világközepei. Na meg Egerbe is van ismeretségem csak sajna ezek közt kevés a csaj. Bár ott egy fokkal szerintem még így is normálisabbak a lányok. Mikor véknyabb voltam és úgy mentem bulizni, csak úgy jöttek rám a csajok vagy ha én oda mentem egyhez, akkor az leált velem. De mikor volt egy nagyon pici pocakom, na meg ki jött 1-2-vel több pattanás rajtam. Akkor szinte 1-2 ha rám nézett. És 5/5 akihez oda mentem vissza utasított Komolyan olyan csajok akarnak maguknak szinte tökéletes csávót, akik nem is fullosok csak szimlán szépek, vagy mi?! Persze nem itélném el őket. Mert nekem is van elvárásom kűlsőre nézve is, de nem csak olyannal jönmék össze aki bomba testalkatú. Segg alá ér a haja. Na meg arcra is tényleg az a fullos, persze őrülnék egy ilyen lánynak, ha kedves is. De el fogadok olyat is aki csak szimplán tetszik. Nem vagyok én se fullos csak szimplán jóképű, viszont ha fullos lennék akkor sem gondolkodnék így. Viszont itt is azt vettem észre, hogy pár csaj még ott is. Olyan fiúval van együtt akinek 350+ like-ja van facen meg min 150+ like instán, iphone-val pózól. Páva kinézetű,őltözködésű,vékony kockahassal rendelkező. Persze láttam normálisabb lányokat is már onnan. Amikor meg elmentem mezőtúrra, East Fest-re. Ott meg utsó nap elég pattanásos volt az arcom. Mégis egy aranyos lánnyal az utolsó napot meg húztuk volna. Csak az egész fesztiválomat elrontottam, mert csatton voltam az első 4 nap alatt. 5.nap utsó volt meg visszajött, meglátszott ezért nemlett komolyabb. És bánom már, hogy ezeket csináltam. Sajnos én a kockhasamat nagyon nehezen tudom fejleszteni. Mert szerintem csak 4 kockám van. Na meg 64 kg-re le kéne fogynom. Ahoz,hogy tényleg jó legyen, és még izmos is maradjak. De egyszerűen, nem jön össze. 69 kg alá nem tudok lemenni tartósan. Meg ráadásúl jó alacsony is vagyok 177-178 cm. És tömegelni akartam pedig, aztán leszálkásítani. De e miatt a mai fiatal generáció miatt nem lehet. Ha legalább 1x csajt szeretnék magamnak. Sajna még lányokat se nagyon ismerek. Nem hiszem el,hogy csak Budapesten lehet találni normálisabb lányt vagy mi? Nem értem miért ennyire gonosz a legtöbb nő. Kezdem egyre jobban dl veszíteni az önbizalmamat, mert azt gondolom, hogy én ebbe a világba. Csak egy eltaposni való valami vagyok. Na meg nagyon erős szeretet hiányban szenvedek, már egyre több öngyilkos hajlamom van. Mert már kezdek ki futni az időből. Mert szerintem egy tini párkapcsolat sokkal jobn. Mint egy olyan amikor már 20-on éves vagy . Főleg ha a lány is kb annyi idős mint te. mit csináljak?!

18/F

Álszent,Vádaskodó,Tróll emberek kerűljenek illetve olyanok is akik nem értelmezték jól a kérdést, kösz. Helyesírási hibákért is bocs. Mert biztos van. De jelenleg sietős a dolgom, szóval erre most nem figyeltem!



2019. júl. 30. 13:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenki a regénnyel fog foglalkozni amit el keseredésemben írtam. Melette azért arra is válaszóljatok, hogy kinek,mennyire és milyen módon jön be a kockahas?!
2019. júl. 30. 13:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy bejön. Ezt komolyan kérdezed?
2019. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Jó csaj. Nem tudom neked milyen a jó csaj, de én most annak nézem magam, a kérdésre válaszolva bejön az enyhén kockás has.

18l

2019. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejön
2019. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha azért kockás, mert az illető izmos, az bejön. Ilyenkor nyilván a többi testrészén is látszik, hogy izmos. Ha viszont azért látszanak a kockái, mert sovány, az nagyon nem jön be.
2019. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én izmos vagyok 12 hónapja edzek már!
2019. júl. 30. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem igazán, elmegy. De nem számít, milyen a teste. Én a kis százalékba tartozok :D
2019. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Majd, ha idősebb leszel, rájössz hogy nem számít. Nem is előny, és nem is hátrány, ez attól függ, hogy kinek és milyen embernek akarsz megfelelni. Amíg nem magadnak, akkor az EGÓ uralta lányoknak jó lesz, mert tetszeni fog nekik (Ilyen a nagy többség, de erről nem tehetnek ez megy mindenhol TV,közösségi média,lájkok számában mérendő az hogy ki mennyit ér és még sorolhatnám a felszínes dolgokat.)

A legjobb az hogy ha az ember az egészségéért edz és foglalkozik magával, nem azért hogy milyen pasinak/csajnak jön be az, hogy ő kinéz mert ez egy olyan ördögi kör, ahol az ember kifog égni egy idő után de majd rájössz, ha idősödsz, most még azt a kort éred, ahol keresed az identitásod hogy hogyan nézz ki, ki is vagy te valójában hogy érzed jól magad a bőrödben, de a legszexibb és ezt a lányok/fiúk nevében mondom, hogy ha önmagadnak elég vagy és magadnak felelsz meg. :) 22/F

2019. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bejön, de hogy feltétel legyen az hülyeség. A barátom pocakos, pedig nekem kockás a hasam. Így is nagyon bejön.
2019. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2019. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!