Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki önszopás végzett, miközben dugták? Vagy fordítva. Vagy van, aki élőben látott ilyen produkciót?

Figyelt kérdés
Ha igen, kérlek meséljétek el minél részletesebben, hogyan történt?

#hajlékonyság #autofelláció #önszopás dugással #selfsuck while fuck
2018. dec. 1. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
gyertyába hátrahajlitottam a lábam es a makkod pont be tudtam kapni,egy haverom is be tudta ,de ö simán ült es elöre hajolt es félig be tudta kapnia farkat
2018. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ügyesek vagytok, de dugás is volt eközben?
2018. dec. 1. 18:08
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Én rendszeresen leszopom magam, de még nem dugtak meg közben. De kipróbálnám! :)
2018. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor éppen ideje kipróbálni! A fejed a nyakad mögé tudod tenni? :)
2018. dec. 2. 19:55
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat, úgy akartam írni, hogy a lábad a fejed mögé tudod tenni önszopás közben? :)
2018. dec. 2. 19:56
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, gyertyába hajlítottad a lábad? Miért nem csillagszóróba hajlítottad a kezed? És miért nem a fáról szedtél makkot?
2018. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
A gyertyába hajlítós el is tűnt. Valószínű nem véletlenül. Na, ő már nem fog neked minél részletesebben mesélni, azt lesheted!
2018. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Talán mert úgy már nem tudja megcsinálni. És ráadásul múlt időben írta.

De Te itt vagy. Te meg tudod csinálni vagy csak szeretnéd?

2018. dec. 2. 23:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok:

Én simán a nyakamba teszem a lábam. :) Bár így ritkán csinálom, általában csak simán ülve ráhajolok a farkamra. :)

2018. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper lehet. :) Gratula!
2018. dec. 3. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!