Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne megoldani? Elég érdekes szituáció és nemtudom mit tegyek 🤔

Figyelt kérdés
Van két lány, mindegyik odavan értem, de nyilván csak az egyikkel jöhetek össze 🙄 igazából mindegyikőjüket kedvelem, szóval nemtudom hogyan kellene elmondani egyikőjüknek, hogy nem őt választottam
2019. aug. 1. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neked valamelyik egyátalán?

Mert akkor nem lenne ez olyan nehéz

Azért ne gyere össze valamelyikükkel hogy legyen valakid

Semmi értelme

2019. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy sajnálod de nem jöhet most ez össze kettőtök között mert más iránt többet érzel de ez nem miatta van mert csodálatos ember és majd biztos megtalálja ő is azt a fiút aki teljes mértékben szereti őt.
2019. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha éreznél bármit is egyikőjük iránt, akkor ez szerintem nem lenne kérdés. De csak azért ne jöjj össze egyikkel se, hogy csak legyen valakid.


De ha az egyikőjüket tényleg kedveled, akkor esetleg megmondhatod a másiknak az igazat. Mármint azt, hogy kedveled őt, de nem úgy, ahogy ő kedvel téged. Mármint, kedveled, de mint csak egy barátot.

2019. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en es a legjobb baratnom is versenyeztunk a pasimert es mivel mindketten nagyon jol nezunk ki ezert aztmondta kenytelen volt random valasztania es en lettem az azota is joba vagyok a baratnommel am

18L

2019. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiket hagyd ott keress mást
2019. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én azt csinálnám hogy amelyik jobban néz ki azzal jönnék össze HA MINDKETTŐBE SZERELMES LENNÉK...

A másikkal pedig ugyanúgy jóba lennék, hogy ne legyen lelki baja neki, csak nem randiznèk vele...

De viszont nehéz kérdés...

Általában egy embert szeret az ember nem többet...

2019. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!