Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekes szituáció, te mit...

Érdekes szituáció, te mit tettél volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy irodában dolgozom, több munkakörben is. 4 órát dolgozom ott, mint takarító és 4 órát mint titkárnő szerűség-papírmunkák, fénymásolás stb.

13 órakor mentünk ebédelni a személyzeti étkezőbe kollégáimmal,a főnököm már ott volt a többi főnökkel.

Főnököm vitte vissza a tálcát és leejtette a leveses tányért, valahogy leborult róla. Én ott álltam nem messze tőle, hogy elvegyek egy poharat, mire a főnököm bement a konyhára és kihozott egy seprűt, hogy "söpörd fel". Mindenki nézett, én letettem a poharat és felsöpörtem, ő már addigra kiment. Mindenki szerint jó nagy hü lye voltam, de mégis mit kellett volna mondanom? 30 éves vagyok, főnököm 35 körül jár


2015. nov. 3. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát nézd, függ ez attól is hogy az ország szélén élsz valahol ahol nagy szó ha van egyáltalán munkahelye az embernek, vagy mondjuk egy nagyobb városban, Bp-n, ahol azért akad még több lehetőslg. Csakmert én biztos nem söpörtem volna fel. Az oké h takarítónő vagy, de nem a személyi cselédje. Ha őbenne ez fel se merül, akkor nincs érzelmi intelligenciája. és a fő gond az, hogy ez úgy szokott menni, h kezdődik egy ilyennel, és szép lassan felmosórongyot csinál belőled, mert úgyis szót fogadsz és teljesíted amit kér.
2015. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
magamat ismerve valószínűleg kiröhögöm és leülök ebédelni
2015. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
leköptem volna
2015. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Hu,de undoritó egy fõnök, no comment.
2015. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

De legalább kihozta neked a seprűt. Ez is egy kedves gesztus. Simán rád is szólhatott volna, hogy hozz egy seprűt és takarítsd fel.

Egyébként nem volt szép tőle, de a főnöknek engedni kell, legalábbis ha fontos a munkád, és azért a többségnek az. Nem kell foglalkozni vele. Ha hepciáskodtál volna, akkor vagy kirúg, vagy még utálatosabb lesz veled onnantól kezdve. Annyit meg nem ér. Majd visszakapja az élettől, te meg visszakapod a jóságodat, ha elengeded az ilyeneket.

Akik meg hergeltek, hogy miért hagytad, azok valószínűleg maguk sem mernének szájalni a főnökkel, csak utólag hőbörögnek.

2015. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-ös, a #2-es vagyok üvöltöztem én már főnökkel és mégse rúgott ki (rendszeres volt, meg kölcsönös), azóta felmondtam, az ominózus főnök és annak a főnöke is visszahívott dolgozni magasabb pozícióba azóta, több alkalommal is (nem mentem mondjuk)
2015. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Ebédszüneten vagyok. Jó étvágyat nekünk."
2015. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és megkérdeztem volna, hol szerepel ez a munkaköri leírásomban.
2015. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem erdekes a szitu. Te vagy a takarito, te dolgod takaritani. Igen, masok szemetét is.
2015. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!