Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy tanárom aki mostanában állandóan megbámul, de úgy mintha bejönnék neki vagy nemtudom... első óta tanít akkor nem csinálta ezt, csak tavaly óta... és ez már őszintén szólva engem eléggé zavar. Sajnos már visszatérő rémálmaim is vannak, amik többnyire arról szólnak, hogy nyomul rám és többszöri elmondásra sem érti meg, hogy nem akarok tőle semmit... o_O Nem szoktam ideírni, de kiváncsi vagyok a válaszreakciókra...

L/19



2013. dec. 22. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 19 évesen rémálmaid vannak attól, hogy valaki megbámul, akkor veled van valami probléma, már ne is haragudj.
2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlparázod a dolgot,de igazán beszélgethetnél vele,hogy miért néz folyton..de csak normálisan,mert bajod lehet belőle.
2013. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem... ez nem az a kategória hogy "valaki nmegbámul" már eléggé zavaró, és kellemetlen.....
2013. dec. 22. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te írtad így: "állandóan megbámul". Egy 19 éves nő tudja már kezelni ezt a helyzetet!

Ha pedig többről van szó, azt nem osztottad meg velünk, tehát nem tudunk reagálni rá.

2013. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen kimaradt egy részlet.. Biztos ti is észrevettétek, mikor volt egy időszaka a facebook-nak nem olyan rég mikor bejelölt olyan embereket akiket be sem jelöltünk.. aztán egyik nap jött egy ilyen értésítésem, és azt látom, hogy ez a tanár visszaigazolta a jelölésem o.O mikor én soha nem szoktam bejelölni tanárokat...
2013. dec. 22. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, ez már tényleg durva! Úgy látta, hogy bejelölted és visszajelölt? Jelentsd fel! :D
2013. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!