Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszik ha egy fiú tud autót szerelni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 01:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Ha baj van az autómmal akkor elviszem szervizbe. Ez max valami nincstelennél előny hogy ingyen bütykölgeted a 20 éves Opel Astráját.
2019. aug. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak ha nőként elviszed szervizbe az autót, akkor csúnyán át fognak b*szni :D A másik, hogy a szerszámok és egyéb dolgok sem ingyen vannak.
2019. aug. 3. 02:07
 3/19 A kérdező kommentje:
De most nem a pénzről van szó (gondoltam, ha lányoktól kérdezek valamit egyből ez jön fel, tisztelet a kivételnek) hanem arról, hogy tetszik e, ha egy fiú ért ilyenekhez.
2019. aug. 3. 02:12
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, ha tudja ha nem egyikért se nézem le ha amúgy tetszene vagy istenítem ha amúgy nem. Persze ez egy jó dolog, semmiképpen sem hátrány. De ez nem a bejön/nem jön be kategória, minimálisan sem számít.
2019. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%

2

Egyrészről nem ilyen lepra putredájokba hordom az autóm ahol a helyi tróger lehúz, hanem normális helyre, másrészről ha le is húznak, kit érdekel? Nekem az a lényeg hogy menjen gond nélkül. Kerül amibe kerül.

2019. aug. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy nekem jobban imponál ha valaki kifinomult, művelt mintha nyakig olajosan villáskulccsal a kezében szentségel a garázsban.
2019. aug. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A kettőnek mi közve van egymáshoz? Ha valaki ért ilyenekhez, akkor már nem is lehet művelt?
2019. aug. 3. 03:00
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Azért nem gyakori parosítás.
2019. aug. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne ettől várd a csodát ez csak egy apró tény valaki nem a hobbid/tudásod miatt fog veled összejönni max egy kicsit szerepet játszik EGYESEKNÉL embere válogatja.
2019. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A lányoknak tetszik ha egy fiú tud autót szerelni, de csak akkor, ha a srácnak olyan menő kocsija van, hogy hozzá sem kell nyúlni a vezetésen kívül.

Az autószerelő srác is talál párt magának! - tehát van olyan lány, akinek tetszik.

2019. aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!