Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pettingeltünk, most azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingeltünk, most azt mondja megrontottam, és undorodik magától. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Két hónapot voltunk együtt. Tavkapcsolat volt, veszekedtünk mielőtt szétmentünk. Sokat. 16/f 14/l


Nekem is elég nehéz feldolgozni a helyzetet, még szeretem. Nem akartam hogy így érezzen. Ő már kiábrandult, és rám se bírna nézni, azt mondta.

Azt is mondta, hogy én beszéltem rá, ami valamilyen szinten igaz, de ő is incselkedett eleget, és nem igazán ellenkezett.



2019. aug. 3. 03:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Lehet csak trollkodsz, de azért válaszolok. Az intimítás alap egy kapcsolatban, hülyeség amit mond. Nem kicsit gond van a fejével, örülj hogy vége. Ne beszélj vele többet és ne érezz bűntudatot, hiába akarja hogy azt tedd.
2019. aug. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

#1 Örülnék ha ez csak trollkodás lenne, de sajnos ez a kegyetlen igazság. És borzasztóan érzem magam, mert ezt tettem vele. Mikor megtörtént, aznap este is írta, hogy úgy érzi elvettem az ártatlanságát. Akkor megnyugtattam, és sikerült megbeszélnünk a dolgot. Szeretett, így nem érezte annak, hogy megrontottam.

Miután szakítottunk, viszont elkezdte érezni és ez miatt is ábrándult ki belőlem. A sok veszekedés ellenére még szeretett, de minden nap egyre jobban undorodik magától, ezáltal tőlem is.

2019. aug. 3. 03:55
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Még 14 éves lehet egyszerűen nem volt elég érett ehez fejben/nem állt készen és erre utólag jött rá. Egyébként ha érdekel a véleményem szerintem még neki is jobb lenne ha ezt az egészet megtudnátok beszélni hogy mi miért történt.
2019. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
75%

"sikerült megbeszélnünk a dolgot. Szeretett, így nem érezte annak, hogy megrontottam."


Aztán mégis?


Ez is rávilágít hogy manapság a fiúknak, férfiaknak NAGYON meg kell szűrniük kivel állnak össze. RENGETEG éretlen gondolkodású lány és nő van. Jelen esetben is a kérdező egész élete lehet kockán ha esetleg a lánynak olyanja van és feljelentést tesz azt állítva hogy megerőszakolták (nyugaton rengeteg ilyen sztori van, a metoo mozgalom miatt olyanok is vérszemet kaptak a vádaskodásra akikhez valójában hozzá se értek). Nem akarom rád hozni a frászt de egy ilyen ügyben nem sokan hinnének egy fiúnak/férfinak.

2019. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mit is vártál egy 14 éves kislánytól. Éretlenek, mint a pinty még ha magukat nem is tartják annak. Nem te vagy a hibás, nem is a lány, hanem inkább a szülők, amiért engedik egyáltalán, hogy egy 16 éves fiúval járjon, aki azért már vágyik erre-arra.


Egyébként ha fel is jelent azzal, hogy megerőszakoltad, aktus nem történt, szóval ez azért hamar kiderülne. Bár ebben a világban már sosem lehet tudni

2019. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként halvány lila fingom sincs mit csinálhatnál. A legjobb lenne szerintem is, ha megtudnátok beszélni, de írtad, hogy undorodik tőled is, úgyhogy valószínűleg beszélni sem akarna veled. Esetleg azt tudod csinálni, hogy leírod egy teljes üzenetbe, hogy mit gondolsz, elküldöd neki, aztán vagy elolvassa vagy nem.

Vagy rá hagyod teljesen, hátha megbékél, de gondolom ezt meg nem akarod.

2019. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Simán mondhatott volna nemet is!Te meg csak arról tehetsz h elvileg rábeszélted,de most valjjuk be,te fiú vagy,és a fiúknak ilyen korban nagyon tombolnak a hormonjaik!Nem értem akkor miért ment bele egy kapcsolatba,ha nem akart szexet/pettinget!Előbb utóbb meg kell történnie,és ha még ezekre nem áll készen,akkor ne legyen kapcsolata!
2019. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen voltam az első sráccal, akivel csókolóztam. Nagyon erőlködött, hogy ő akar lenni “az első csókom” és meg is történt. Utána nagyon sokat gondolkodtam és elkezdtem undorodni tőle, mert nem is szerettem igazán, csak tetszett, meg ugye erőltette. Ma már rá sem tudok nézni, szerencsére jó messze lakik, de a szüleink jóban vannak, így néha muszáj összefutnunk.
2019. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
éretlen kiskamasz. Ez a hajó elment. Lépj túl. Nem tettél semmi rosszat, a tanulság belőle: egy két hónapos távkapcsolatban lassabban kell haladni.. Járni, udvarolni hosszabb ideig.
2019. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Èn azt gondolom, hogy ebböl most azért igazán tanulhattál, és jó lenne, ha a többi fiu is tanulna a te esetedböl.

" és nem igazán ellenkezett." vagy is a lány nem akarta. Te addig eröltetted amíg bele ment.

Bizony 14 évesen a lány még igen éretlen, ha esetleg szerelmes lett volna beléd akkor nem érezne így, de csak kiakart próbálni valamit ami nem tetszett neki.


Lányokat arra neveljük, hogy a férfiak bármit megtehetnek, és mi nök vigyázzunk, ne, hogy megtörténjen.

Na de tényleg a lány a hibás? Mikor ö eleve 14 éves csak vagy is még abszolút éretlen, másrészt gondolom " és nem igazán ellenkezett." ebböl, hogy többször ellenkezett, de még is egy érettebb, furfangosabb fiu rábeszélte mikor a fiu tudta nagyon jól, hogy a lány nem igazán akarja...


Reméljed, hogy a lány ezen túl lesz, DE ami nagyon fontos, hogy ha majd egyszer fiad lesz, akkor neki nyiltan elmond ezt a történetet, hogy öneki ne kelljen ezt a rossz érzést ami neked most van átélnie.


A sexben érezni fogod, ha egy lány veled akar lenni, ha igazán szeretitek egymást a lány nem fog elhúzodni töled, söt egyre jobban akarni fogja, nem kell noszogatni vagy kérlelni... Ès te is sokkal jobban be fogsz indulni egy olyan lánytól akinél érzed, hogy ö téged iszonyatosan akar.

2019. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!