Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha pettingeltün...

Lehetek terhes ha pettingeltünk és nem jött meg?

Figyelt kérdés
Pettingeltünk egy sráccal, nem volt gumink, hozzádörgölte a farkát a puncimhoz, megpróbált betenni de nem engedtem meg nem is ment egyáltalán. Utána pár nappal kellett volna megjönnie vagyis mostanában, de még mindig nem. Rendszertelen a menzeszem, de most már ez késés. :(
2017. aug. 16. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Előváladék fogalma megvan?
2017. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván megvan. De nem járt bennem, ujjazás meg az elején volt, mikor még nem vette elő a farkát.
2017. aug. 16. 16:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ment el a srác.
2017. aug. 16. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem járt benned? És akkor hogy próbálta betenni? Ott volt a farka a hüvelyednél? Ott. Akkor meg? Ennyire ostoba ne legyél. Kevés ugyan az esély, még azoknak sem feltétlenül jön össze elsőre, akik végigcsinálják direkt ezzel a céllal, de akkor is lehetsz. Az eset után 2 héttel csinálj tesztet, ha addig sem jön meg, és ne szexelj, mert nem vagy érett rá.
2017. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szerintem az, hogy ott votl a hüvelyem bejáratánál nem egyenlő azzal, hogy a hüvelyemben volt.

A "nem vagy elég érett" részt pedig hanyagold, mert nem tudsz érdemleges következtetést levonni erre vonatkozóan azok alapján, amit leírtam. Nyilván csak a legfontosabbakat írtam le, így akár 35 éves is lehetek meg 50 is, de lehetek 13 is. :)

2017. aug. 16. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:

rendszertelen a menzeszed, de ez már késés?

na most, amikor nekem rendszertelen menzeszem volt, volt olyan, hogy 1 hónap kimaradt, aztán megjött. vagy 2 héttel később jött meg, mint kellett volna. vagy 1 héttel korábban.

mi számít már késésnek neked? de mivel alapvetően izgulsz miatta, ez is okozhatja a késést.

2017. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ha átlagot számolok, akkor az 29 nap. de volt, hogy 24 napra jött meg és volt, mikor 36-ra. most járok 32 napnál. A legtöbbször naptárhoz igazodik, ami azt jelenti, hogy tegnap kellett volna megjönnie.

Ezért rendszertelen (az én fogalmaim szerint) és ezért késik.

2017. aug. 16. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
A tudatlanságod és a megfogalmazásod alapján tizenéves vagy. Mit gondoltál, itt a varázsgömböm és megmondom, hogy terhes vagy-e vagy nem? Te tudod, hogy milyen a tested, a ciklusod, kerültél-e olyan helyzetbe, hogy terhes lehetsz. Mikor megpróbálta betenni, simán mehetett át előváladék, amben lehettek spermák. Az érett viselkedés az, amikor tudod, mit csinálsz és gumi nélkül nem engedsz faxt a közeledbe, ha ilyen parás vagy. Stressztől is késhet. Más ennyitől is terhes lesz, más meg évekig próbálkozik. Jónapot!
2017. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt olyan h 36 napra jött meg, és most 32nél tartasz, akkor az késés szerinted?


Igen lehetsz terhes. Kicsi rá az esély, de lehet h egy "kis fickó" nagyon révbe akart érni.

Aktus után 14 nappal már lehet tesztelni.

2017. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne aggódj, nem lesz gond. :) Lehet hogy csak rástresszelsz, vagy csak szimplán most is később fog megjönni. Forró fürdő, mozgás, alhas masszírozása, egy kis vörösbor segíthet abban hogy könnyebben megjöjjön! Ha 1,5-2 hét múlva is mensi nélkül vagy, csinálj biztonság kedvéért egy tesztet.
2017. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!