Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem aludni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy minden tiszta legyen én 16 éves vagyok barátom 18,  egymásnak a családjai nagyon szeretnek minket együtt vagyis ebben az 1 évben nem volt semmi baj se semmi mert ez az 1 év hááát mondhatni még frissnek de inkább is-is nah de térjünk a tárgyra csak egy kicsit menjünk vissza barátom egyszer megkérdezte tőlem 2-3 hónapos korunkban hogy alszok-e vele természetesen nekem igen volt a válaszom de apukámé nem mert még korai mi ezen nem is problémáztunk tiszteletben tartom hogy még megszeretné jobban ismerni. Barátomat mostanában kérdezgetem hogy nem-e alszunk együtt mondta oké akkor hétvégén és mikor eljön a hétvége olyanokat mondd hogy ő neki nagy tér kell mármint az alváshoz  stb... Aztán mondom neki más 4 hónap után együtt alszanak erre ő hát az lehet de lehet 1 hónap után külön lesznek éljék meg ezt az 1 évet mint mi én meg ez WTF??  Meg olyanokat mondd hogy velem napközben szeret aludni...jah meg hétvégén kb kekszelni hív át...most én vagyok a naív vagy ő szarul mutatja ki a szeretét mert tényleg amit kinyögök a számon azt megveszi, valahova elkene menni akkor elvisz, családja elől nem szegyel, barátai elől se hogy nem értem meg azért adok magamra hogy ilyen problemaink sincs. Éces se vagyok XDDD bocsi hogy ilyen hosszú lett <3


2019. aug. 5. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg meleg. Vagy látens hajlamai vannak...

Túlságosan felvállal és ha megtesz neked mindent akkor nagyon azt akarja hogy vele maradj. De minek akarná ha semmi szex nincs? Csak egy szobor vagy és hogy egyértelmű legyen mindenkinek hogy hetero... szívás!

2019. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam kiírni hogy szex ezért írtam hogy kekszelni
2019. aug. 5. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül kényelmesebb aludni.
2019. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kérdezd meg.

Egyébként van egy barátnőm, és neki van egy barátja. Nos az ő barátja együtt alszik vele, de csak egy két napot mivel neki az sok ha többet kell.

Mondjuk ezt felesleges volt leírni ugyanis őt sem értem.

2019. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretnék válaszolni, de számomra olyan zavar az egész, amit leírtál, hogy nem tudok. Egyszer nem ártott volna átolvasni.
2019. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!