Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm először nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm először nagyon akart, aztán meggondolta magát és már nem akar nálam aludni. Nem értem. Miért gondolta meg magát?

Figyelt kérdés

Mondta nekem egyszer, hogy ha itt alszik, gondolt arra hogy izgatna engem.Pár héttel utána megkérdeztem hogy még mindig csinálná e, hozzátettem hogy csak kérdezem és semmit sem akarok ráerőszakolni.

Ekkor megsértődött és mondta hogy nem akar itt aludni.


Miért gondolhatta meg magát?Én nem feküdnék le vele úgy hogy ő ne akarná.De ezt nem tudja fel fogni. Azt mondta hogy bízik bennem, csak fél.De akkor először miért akarta?


2017. jan. 29. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Én 16/F

Ő 15/L

2017. jan. 29. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Felhivtam es megbeszeltuk hogy inkabb nálam alszik.
2017. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rájött,hogy 15 évesen nem kell senkit sem izgatnia, se senkinél ottaludni.
2017. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, mondd el mik a szándékaid. és hallgasd meg mik az ő szándékai
2017. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Ez azért van, mert taknyosok vagytok még ehhez és ezt ő is tudja. :)
2017. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!