Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem akar aludni egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem akar aludni egy lány Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Régebben szakítottunk, de nemrég eléggé összemelegedtünk egy bulin.Szerintem bejövünk egymásnak

és a napokban írta, hogy vekem szeretne aludni és, hogy majd menjek egyszer át hozzá.

Nem nagyon tudom, hogy ez most mit jelent, hogy szerelmes belém vagy csak kedvel.

Meg szetintem ez egy kicsit korai.

Nektek mi a véleményetek?



2018. jan. 6. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai..de ahogy gondolod úgy dönts kedves kérdező :)
2018. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Mivel kérdést tettél ki erről valószínűleg nem vagy hetero.Aludj egy fiúval ha már homár vagy.
2018. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ember én ugranék hozzá 3 doboz durexel :D Örömömbe szerintem még futnék is :D Bár ha nincs meg a méret ez esetben teljes mértékben megértem és ezért nem ítéllek el nem a te hibád nem akarsz be égni teljesen normális.
2018. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Te biztos hogy nem a facert vagy oda?
2018. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

L48

Szerezz be egy csomag óvszert és (ha ő is úgy akarja) dugd meg, ameddig a gumi el nem fogy! De nyilván nem lesz kifogása a szex ellen, hiszen ő kezdeményezett nálad! Én például még egyetlen férfit sem invitáltam az ágyamba, akivel nem akartam szexelni.

L48

2019. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonimkrd válasza:
Segítek: nem aludni akar😀
2020. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!