Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért itélik el az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik el az emberek azokat akik korán vesztik el a szüzességüket de szerelemből?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhonnan csak azt hallom, hogy az aki korán veszti el az egy cafka. Attól a ténytől hogy 14-15 éves korában valaki már nem szűz nem hiszem hogy az illető automatikusan szajha lenne. Valóban ha minden hónapban más emberrel csinálja, és nem szerelemből akkor igen az, de valaki aki szerelemből veszti el az nem hiszem hogy az lenne. Csak én gondolom így?

2019. aug. 6. 13:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
15 évesen szerekmes :,D
2019. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert 16 alatt nem állsz készen, max azt hiszed vagy hitetik el veled :D
2019. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem senkinek semmi köze a másik szexuális donteseihez. Ennyi
2019. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem szajha, de nem is ennek kell lennie a példának.

Mindenkinek a maga döntése,de a következményeket is vállalni kell.

2019. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%

Nincs azzal semmi gond...

Csak egy 14-15 éves lány nem felkészült még erre.

A normális kor szerintem 16-17 év amikor el kéne veszteni..

De kinek mi.

2019. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%

Mert egy 16 éves még nem lehet benne biztos, hogy ez szerelem. Ráadásul a szerelem érzete is max 3-4 évig tart. Meg a mai modern korban már nem kell attól félni, hogy a kiválasztott másnap meghal a vadászatba. Ha valaki korán kezdi előb is öregedik ki, egy idő útán tárgyként kezdi kezelni az aktuális új barátnőt.

Egy felnőtt kapcsolatban sem érdemes egyből lefeküdni. Na most 16 évesen nincs sok időd megismerni a másikat.A személyiség még elég változó korban van. Kicsi az esély a házasságra. Szerintem egy 16 évesen megismert fiúval is várhat az ember 17 éves koráig legalább, de a 18 lenne a legjobb, hisz az az a kor amikor függetlenné válsz.

A legnagyobb gond mégis álltalában a védekezés. 16 évesen még nem tudhat mindent az ember és még nem áll készen a müvelet tényleges céljára ( gyermeknemzésre).

Egy hasonlat : te leszeded a zöld barackot vagy vársz míg megérik?

2019. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Én teljesen kész voltam rá 16 évesen(eltelt 3 év és még mindig vele vagyok) Nem volt semmi rossz következmény, nem voltam buta hozzá, igaz nagyon szeretem a biológiát és nyílván közrejátszott, hogy mindent tudtam róla.
2019. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én spec zölden szoktam leszedni az őszibarackot, éretlenül jobban ízlik... Ezt meg felesleges korhoz kötni. Senki nem válik hirtelen éretté a szexre amikor betölti a 16 vagy 18-adik életévét. Mindenki máshogy működik. Ha úgy érzi érett rá, akkor csinálja. Lehet később megbánja, lehet nem.
2019. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Mert nagy valószínűség,hogy csak vágy és naivság. Az ilyenek 99%-ban megbánják a döntésüket később. Ne is beszéljünk arról,hogy nincsenek rá felkészülve (mert nem, egyáltalán nincsenek.) Ha akkora nagy szerelem lenne akkor lehetne várni a dologgal,hogy legalább lássák meddig tart az a "kapcsola". Mert nem mondom van aki 14 éves korától mai napig azzal van akivel akkor,de ez korántsem biztos,hogy mindenkinek így lesz. 14-15 évesen elsiettetik a dolgokat , aztán jöhet a megbánás és rádöbbenés,hogy lehetett volna várni pár évet. Esetleg ha épp annyira mozognak a hormonok akkor petting elmegy, de minek ebben a korban szex? Én 16 évesen se érzem magam felkészültnek, és eszem ágában sem volt oda adni a szűzességem az előző barátomnak, bármennyire is szerettem. És még a következőnek se biztos,hogy oda adom , sőt, az aki elveszi majd várni fog rá egy ideig, mert ez a nagy szerelem, nem hogy 14 évesen veszítsd el egy pár hónapos kapcsolatban.
2019. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elég naív dolog azt feltételezni, hogy bárki azzal fogja leélni az életét akivel elsőre összejön 14-15-16 évesen.
2019. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!