Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 17 évesen még nem értem lányhoz?

Figyelt kérdés
Csók se volt semmi
2019. aug. 6. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is így vagyok csak 16f
2019. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, mert ezzel nem lehet elkésni. Ne a társadalomra hallgass, akik azt mondják, hogy de gáz, hanem magadra. Valami miatt téged még ez nem ért el. Ismerek olyat, aki 21 évesen mondhatja ezt el magáról, nyugi.
2019. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem gáz a barátom is ebben a helyzetben volt, és most pedig egy igazi lepedőakrobata. Ne aggódj nem vagy lekésve semmiről!
2019. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz. A lányok általában az 1-2+ évvel idősebb srácok társaságát keresik,így nekik korábban megtörténik.
2019. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Énis így voltam, de azóta már minden lyukat bejártam, szóval nyugi xd
2019. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
pont érdekelt
2019. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pacsi testvérem!
2019. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!