Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen nem vagyok elég...

23 évesen nem vagyok elég érett egy 32 éves lányhoz? Miben nyilvánulna ez meg?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom ezt de példát meg senki nem mondott.
2018. jan. 3. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
32 évesen már nő, nem lány. Arról lehet szó, hogy abban a korban nagyrészt már a családalapítás terve szövi át a nők életét.
2018. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32 eves vagyok es bar az elottem szolonak igaza lehet, de nem monden esetben. Nekem meg nem a csaladalapitason jar az eszem, de mar nem is azokon a dolgokon hogy hol bulizzak a hetvegen. Ha ez neked megfelel, es komolyan a jovod epites akkor oke.
2018. jan. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Sok 32 éves ,,nő" bizony még kislány fejben...
2018. jan. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 32 éves embernek már saját lakása van, valószínűleg a tanulmányait is befejezte már, a karrier építésében bőven benne van, és ha még nem kezdte el, akkor egészen biztos, hogy hamarosan a család alapításon fogja törni a fejét. Egy 23 éves ember még épphogy végzett a tanulmányaival, de lehet még tanul és koleszban lakik, így valószínűleg se karrierje, se vagyona nincs még és a családalapítás helyett hamarabb érdekli a hétvégi berúgás gondolata. Szerintem ez egy elég életszerű példa volt.
2018. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!