Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen 10 cm-es magassarkú?...

14 évesen 10 cm-es magassarkú? Hány cm "illik" egy ilyen korú lányhoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 centinél semmiképp se több!
2012. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hogyan öltözöl hozzá. Ha nőiesebben öltözködsz (szoknya/egyberuha) akkor hozzád nagyon illik a magassarkú és hordd bátran. (Akár 10 centiset is, de szerintem az 5 cm is elegendő.) Ha inkább nadrágot hordassz, akkor szerintem nem szükséges még magassarkút hordanod.

De persze ez magasságfüggő is; ha alacsonyabb vagy, akkor viselhetsz öltözéktől függetlenül is magassarkút. De azért ilyen fiatalon ne tedd tönkre a lábad a nagyon magas cipőkkel. Csak akkor hordd, ha tényleg kényelmesnek érzed!

Amúgy örülök neki, hogy te nem tartozol a tornacipősök birodalmába! :-)

21/f

2012. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én fiatalabb vagyok nálad, és én is 6 cm-es magassarkút hordok.Magas vagyok ,ezért néha leveszem,hogy még sem, de szerintem 10cm az igazán nem sok, és szerintem sokkal jobb a magassarkú , mint a lapos tornacipő. Legalább is én még szűkszárú farmerhoz is hordom, szerintem csinos.:)
2012. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sweetsugar ***** válasza:
Nekem az első magassarkúm,amit vettem az 13éves koromban volt 7cm,14éves koromban én simán felvettem 10cm-s magassarkúkat.Ha illik a stílusodhoz,kényelmes,és tudsz benne járni,akkor nyugodtan hord:)
2012. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De fura ezeket olvasni. Én gimiben se sűrűn vettem fel magassarkút, nem hogy általános iskolába.

Szerintem irtó sok a 10 cm. Ezt inkább tedd félre az egyetemi évekre.

21 L

2012. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legmagasabb 7 cm-es, én is 14 vagyok. Szerintem nem gáz, hacsak nem ilyen ribancos platformos izé... (pl. [link] Ha tudsz benne járni, és illik a ruháidhoz, akkor nincsen vele semmi gáz. :)
2012. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én 14 vagyok,és van egy 12 cm.-es magassarkúm.ilyen halvány rózsaszín színe van és van egy kis platformja is.de nem horodm rendszeresen.alkalomra vettem.szóval szerintem alkalmanként nem ribis,ha pedig állandó használatra vetted,akkor az csak attól függ hogy hogy néz ki az a cipő.
2012. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 cm iszonyatosan magas 14 éves korban! Én nem hordok magassarkút, de szerintem 5 centis a max. 14/L
2012. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Végre nem egy tornacipő "fan''. sztem a 10 cm nem sok. Nekem például nagyon bejön ha van egy csajon magassarkú. 14/F
2012. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok és 12 centis magassarkúkat hordok :$
2012. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!